Polityka prywatności

Wiemy jak cenna jest Twoja prywatność i jak ważne jest bezpieczeństwo oraz ochrona Twoich danych osobowych, dlatego przywiązujemy bardzo dużą wagę do tej kwestii. Stale dbamy o to, aby Twoje dane były bezpieczne a Twoja prywatność chroniona oraz stosujemy i doskonalimy rozwiązania zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony w tym zakresie. Ponadto nie udostępniamy Twoich danych osobowych innym firmom lub osobom oraz nie zrobimy z Twoimi danymi nic bez Twojej wiedzy i zgody. Dane osobowe są przetwarzanie w celu realizacji usług zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zapewniamy Ci możliwość wglądu, poprawy i usunięcia Twoich danych.

Cel przetwarzania danych

Dane przetwarzamy w celu realizacji i umożliwienia Ci korzystania z naszych usług i kontaktowania się z Tobą. Niektóre dane natury technicznej (np. rozdzielczość ekranu) możemy przetwarzać w celu zapewnienia wysokiej jakości oraz prawidłowego i niezakłóconego funkcjonowania usług oraz w celach statystycznych. Możemy też przesłać do Ciebie informację handlową, przy czym nie udostępniamy Twoich danych osobowych innym firmom lub osobom.

Sposób pobierania danych

Prosimy Cię wyłącznie o te dane, które są potrzebne do realizacji wskazanych wyżej celów. Swoje dane przekazujesz nam dobrowolnie wprowadzając je na naszej stronie internetowej np. podczas rejestracji lub podając je nam podczas naszych kontaktów lub w kierowanej do nas korespondencji. Niektóre dane natury technicznej mogą być pobierane automatycznie przez system komputerowy. Do danych tych należy adres IP, źródło wejścia na stronę, czas połączenia, nawigacja po stronie, rozdzielczość ekranu, typ i wersja przeglądarki, etc.

Sposób przetwarzania danych

Dane przetwarzamy zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wyłączne na potrzeby realizacji wskazanych wcześniej celów. Nie udostępniamy Twoich danych osobowych innym firmom lub osobom oraz przetwarzamy dane we własnym zakresie i nie zlecamy ani nie powierzamy przetwarzania danych innym firmom lub osobom.

Wgląd i poprawa danych

Zapewniamy Ci możliwość wglądu, poprawy i usunięcia Twoich danych. Uzyskanie wglądu, poprawa i usunięcie danych odbywa się poprzez skorzystanie z odpowiednich opcji dostępnych po zalogowaniu lub na drodze kontaktu z nami.

Bezpieczeństwo i ochrona

Stale dbamy o to, aby Twoje dane były bezpieczne a Twoja prywatność chroniona oraz stosujemy i doskonalimy rozwiązania zapewniające najwyższy poziom ochrony i bezpieczeństwa w tym zakresie. Są to zarówno rozwiązania proceduralne jak i techniczne takie jak systemy antywirusowe, firewalle, mechanizmy antywłamaniowe, wykrywania, zapobiegania, zabezpieczania, kontroli, logowania, autoryzacji, uprawnień, kryptograficzne, etc.

Kontakt

Wszelkie pytania i sprawy dotyczące Polityki prywatności można kierować do nas korzystając z opcji kontaktu dostępnej na naszej stronie.
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies