powrót do wyników wyszukiwania

Fetyszystka31

Chcę być wszystkim czego pragniesz...

Płeć:Kobieta
Orientacja:switch
Miasto:Katowice
Województwo:Śląskie
Wiek:34 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:rozwiedziony / rozwiedziona
Poznam:mężczyznę
Wzrost:171 cm
Waga:63 kg
Najbardziej lubię:bondage
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, sex, pissing, fetysz
Ostatnio online:2 miesiące temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Hej!

Po jakimś czasie obecności tutaj i poznaniu kilku osób, niektórych nawet bliżej, stwierdzam, iż większości z tu obecnych przydałby się dobry psychiatra...reszcie wystarczyłby prawdopodobnie przeciętny...Tak więc pojawia się pytanie, co ja tutaj robię? Bowiem istnieje duże prawdopodobieństwo, że należę do tej 2 grupy:) I nadal szukam. Szukam osób, a dokładnie 1 konkretnej osoby należącej do tej samej grupy. Osoby dojrzałej emocjonalnie, wiedzącej czego chce, traktującej mnie poważnie...

Coś o mnie...
Lubię ulegać, ale nigdy nie zrobisz ze mnie szmaty, którą będziesz mógł podłogi wycierać, podnóżkiem Twoim również nie będę ani workiem treningowym. Jak masz za dużo energii, możesz iść ze mną na siłownię ją rozładować, a nie mnie katować. Lubię ból, ale nie jestem masochistką, która nie marzy o niczym innym jak tylko o tym żebyś ją zlał do krwi.
Lubię ulegać, ale tylko w seksie. W nim mogę być Twoją suką, dziwką, szmatą, kimkolwiek zechcesz, ale poza nim chcę być królową, Twoją królową...
Byłam, jestem i będę wartościową kobietą i rola życiowej nieudacznicy i Twojej służącej czy dziewczynki tylko do bicia mnie nie interesuje.
Nie będę machać przed Tobą różowymi pomponikami tylko po to żebyś mnie zauważył i docenił. To musi wynikać samo. Musisz chcieć mnie tak samo jak i ja Ciebie. Tak, CHCIEĆ, bo CHCIEĆ ZNACZY MÓC. A od chęci zaczyna się i zależy wszystko...A im więcej włożysz, tym więcej będziesz mógł wyjąć...
Zaznaczyłam opcję switch dlatego, iż nie lubię ograniczeń, lubię przekraczać własne granice i bawić się seksem. Jednak interesują mnie tylko faceci dominujący/switch. Nie jestem w stanie stworzyć niczego z facetem uległym, sorry, ale mam na ich punkcie alergię.
Ponadto w kręgu moich zainteresowań na pewno nie znajdują się żadne romanse, układy, luźne czy otwarte związki, ani jakkolwiek inaczej zwane formy seksu bez zobowiązań. Sponsoring również mnie nie interesuje, potrafię zarobić na własne potrzeby.

Coś więcej o mnie...
Wesoła, uśmiechnięta, inteligentna, uparta, czasem sarkastyczna i dumna, zadbana, lubiąca aktywność fizyczną i kochająca sport długonoga czarnulka:)

Ps. Szanujmy swój czas.
Ps.2. Kocham szpilki, więc jak masz 170 cm wzrostu...patrz punkt wyżej.
Ps.3. Kłamstwem jest to, iż wygląd się nie liczy, zapewne bardzo szybko będę chciała wymienić się zdjęciami i przy obustronnej akceptacji się spotkać. Jeżeli nie masz ochoty tego zrobić patrz 2 punkty wyżej.

Ponadto jestem całkiem sympatyczną osóbką:)
pozdrawiam A.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone