powrót do wyników wyszukiwania

przytulanka277

Ta osoba zweryfikowała swoje konto (co to?)

Pozytywnie mnie zaskocz...

Płeć:Kobieta
Orientacja:Uległa / uległy
Miasto:Słupsk
Województwo:Pomorskie
Wiek:29 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:kobietę, mężczyznę
Wzrost:168 cm
Waga:88 kg
Najbardziej lubię:sex
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, sex, fisting
Ostatnio online:19 godzin temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Witam.

Poszukuję towarzystwa i/lub noclegu na koncert w Słupsku który odbędzie się 15 sierpnia. Jestem z Wrocławia. W Słupsku będę tylko na koncercie ale to nie oznacza że znajomość musi się zakończyć. No chyba że Ci tak wygodniej.

Niczego nie zakładam, niczego nie wykluczam choć wolę gdy żadna ze stron nie nastawia się z góry na sex. Spędźmy miło czas i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Osoby bez zdjęcia lub chęci jego wysłania proszę o nie pisanie aczkolwiek zdecydowanie bardziej od fizyczności liczy się dla mnie mózg , choć każdy chce wiedzieć z kim rozmawia przed realnym spotkaniem.

Jeśli nie mam zamiaru w niedalekiej przyszłości spotkać się z kimś to się nie umawiam i proszę o to samo. Po co wzajemnie marnować swój czas?

Istnieje możliwość wejścia w układ typu sex pracownica ( nie prostytutka+alfons) Lub układ w zamian za pokój we Wrocławiu. Szczegóły do omówienia. Nie daję próbek.

Nie oceniam ludzi po ilości partnerów jakich mieli.Jeśli komuś zależy na zdrowiu swoim i innych może się przebadać i tego samego wymagać od drugiej strony.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies