powrót do wyników wyszukiwania

LPM87

Przeczytaj proszę opis - wiele Ci wyjaśni :)!

Płeć:Kobieta
Orientacja:Uległa / uległy
Miasto:Katowice
Województwo:Śląskie
Wiek:31 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:kobietę, mężczyznę, parę
Wzrost:174 cm
Waga:105 kg
Najbardziej lubię:bondage
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, sex
Ostatnio online:3 godziny temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

W SKRÓCIE - po stokroć NIE dla mężczyzn:
- z daleka (tylko Katowice, Tychy, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała i NAJBLIŻSZE okolice),
- nieasertywnych, żyjących wiecznie problemami/sprawami innych, przez co cierpi rozpoczęta znajomość (trzeba umieć odróżniać zdrową pomoc innym, która jest naprawdę piękną i ważną postawą, od bycia naiwnym, dawania się innym wykorzystywać itd.).

***

Cześć :),

Bardzo proszę o uważne przeczytanie opisu! Pewnie będzie to lektura na dłuższą chwilę, aczkolwiek pozwoli uniknąć tysiąca późniejszych wiadomości mających na celu ustalenie wzajemnych oczekiwań itd. itp. :)... Wolę to wszystko napisać tutaj niż powtarzać każdemu z osobna ;). Z góry dziękuję za czas poświęcony na przeczytanie mojej pisaniny :).

***

O MNIE OGÓŁEM
Na co dzień jestem osobą raczej otwartą, towarzyską, wesołą. W odpowiednich warunkach także wygadaną. Podobno nie można odmówić mi inteligencji (proszę nie mylić inteligencji z wiedzą :)) - raczej się z tym zgadzam, choć nie czuję się lepsza od innych w tym względzie. Lubię słowne przepychanki, ironię, sarkazm. Mam bardzo duży dystans do siebie, uwielbiam żartować z własnej osoby, mimo iż wielu myli to z narzekaniem na swoje wady - niestety ;). Bez względu na dorosły wiek i silny charakter (który sprawia, że w życiu codziennym nie można mnie zbytnio zdominować), potrafię się czymś zawstydzić itp. Bywam delikatna, płochliwa, wrażliwa - czyli normalna, tak mi się przynajmniej wydaje. Ogółem świat i różne doświadczenia życiowe nie zdążyły mnie zepsuć - stety lub nie :). Nie bujam chyba w obłokach, ale i nie jestem cyniczna (no chyba że w żartach). Tyle informacji wystarczy - to i tak za wiele ;).

DOŚWIADCZENIE SEKSUALNE
Mam bardzo małe doświadczenie seksualne. Spałam tylko z dwoma mężczyznami (obaj byli moimi partnerami związkowymi), poza tym nie miałam żadnych przygód jednonocnych czy ogółem kontaktów z mężczyznami, z którymi nie łączyłyby mnie żadne uczucia. Co do BDSM, to w zasadzie nigdy go nie zakosztowałam, więc nie będę Ci obiecywać gwiazdki z nieba i udawać nie wiadomo jak wyzwolonej panny - wolę obiecać mniej i zaznaczyć, że fantazje sobie, a życie sobie, by potem ewentualnie pozytywnie Cię zaskoczyć :). Nie wiem zresztą czy faktycznie odnajdę się w świecie uległości/dominacji, czy po prostu chodzi mi o seks w ostrzejszym wydaniu. Jestem tutaj po to, by się tego dowiedzieć.

CO MOGĘ ZAOFEROWAĆ
Na pewno nie urodę, ale to już zapewne zauważyłeś patrząc na moje zdjęcia ;). O swoich mankamentach uprzedzę dokładniej w PW. Mogę zaoferować coś, co wbrew pozorom jest rzadko dostępne (i poszukiwane zresztą też ;)): uczciwość, dojrzałość, poważne podejście do tematu, umiejętność mówienia wprost o swoich potrzebach, odczuciach, fantazjach itd. itp. Jestem w stanie zagwarantować, iż na pewno nie braknie mi chęci do starania się - mimo że chcę ulegać, to na pewno nie chcę leżeć jak kłoda, ze wzrokiem pt. "Ja sobie poleżę, a ty mnie rżnij..." czy coś w tym stylu. Bardzo chcę eksperymentować, próbować nowych rzeczy (do tej pory moje życie seksualne było średnio ciekawe/udane i to nie z mojej winy) - jestem na to otwarta i myślę, że przy odpowiednim partnerze jestem w stanie zgodzić się na wiele wraz z upływem czasu, wzrostem zaufania itd. To pierwsze, co przyszło mi do głowy - jak już wspominałam: nie lubię obiecywać niemożliwego.

KOGO SZUKAM
Mężczyzny w wieku 30-40 lat (górna granica ruchoma - na pewno wiele będzie zależało od osobowości, trochę też od wzrostu ;)), o wzroście co najmniej 1,80 m (a najlepiej >1,85 m). Wzrost to chyba najważniejsza dla mnie rzecz w wyglądzie. Poza tym zazwyczaj pociągają mnie mężczyźni, którzy nie są klasycznymi przystojniakami (daleka jestem od stereotypowego myślenia, ale tacy zazwyczaj mają strasznie fascynujące umysły i ogółem ciekawe wnętrza, których odkrywanie sprawia mnóstwo przyjemności :)) - fajnie, jeśli nie są zbyt szczupli, a po prostu normalni czy nawet lekko "misiowaci" ;). Jeśli chodzi o charakter - preferuję podobny do mojego. Lubię, kiedy mężczyzna jest ciut bardziej inteligentny ode mnie, potrafi mnie "ukrócić" na co dzień :). W łóżku oczywiście musi być dominujący, ale też wyrozumiały (z racji mojego braku doświadczenia). Nie dogadam się z osobą, która jest ostra również poza łóżkiem - chłodna, do przesady opanowana; która nie żartuje (w tym z siebie), nie potrafi okazać czułości itd. Ogółem szukam kogoś NORMALNEGO - nie żadnego frustrata, samozwańczego mastera itd. itp. ;).

INNE WAŻNE INFORMACJE
Ważne oczywiście z mojego punktu widzenia. Nie mieszkam sama, więc spotkania u mnie odpadają. Nie zarabiam kokosów, więc odpadają spotkania w hotelu, bo nie będzie mnie z różnych względów stać na częste widywanie się, a baraszkowanie raz na miesiąc mnie nie satysfakcjonuje. Od razu zaznaczam, iż nie szukam sponsora!!! Nie mam charakteru utrzymanki, krępuje mnie, gdy ktoś chce za mnie płacić, dlatego po prostu byłoby dobrze, gdybyś miał swoje mieszkanie. Kolejna ważna rzecz - dobrze, byś mieszkał niedaleko, bo dojazdy = czas i koszty. Jeśli już mowa o czasie - spotkania w tygodniu odpadają, chyba że jesteś z Czechowic-Dziedzic, Bielska-Białej czy NAJBLIŻSZEJ okolicy - wtedy kilka h późniejszym popołudniem/wieczorem uda mi się wykraść z doby ;). Nie interesują mnie mężczyźni zajęci (nawet jeśli ich kobiety wyrażają zgodę na przygody) czy o skomplikowanym stanie cywilnym - nie przeszkadza mi natomiast posiadanie dzieci z zakończonych związków/małżeństw. Nie szukam tutaj związku, jest zresztą ktoś, kto długi czas zajmuje moje myśli, chociaż nie ma go w ogóle w moim życiu (stawiam na szczerość w tym względzie), ale wiem, że uczucia zazwyczaj nie są racjonalne, a gdy się ze sobą sypia i buduje głęboką relację (takiej raczej wymaga BDSM), to "coś" zawsze może się zdarzyć i dojrzały człowiek o tym wie. W związku z tym jeśli jesteś kompletnie na to zamknięty i naiwnie wierzysz, że jeśli zabronisz się komuś w sobie zakochiwać, to problemu nie będzie - nie pisz. Ja po prostu uważam, że niezależnie od rodzaju relacji, osoby wchodzące w jakąkolwiek interakcję są odpowiedzialne za siebie nawzajem w pewnym stopniu i tyle.

ZDJĘCIA/SPOTKANIE
Nie wysyłam dodatkowych zdjęć poza tymi, które umieściłam na profilu. Na żywo można mnie sobie obejrzeć na kawie w miejscu publicznym w ramach pierwszego spotkania. Spotkanie chciałabym "zaliczyć" maksymalnie w drugi weekend od wymiany wiadomości zapoznawczych - w interesie obu stron powinno być, by korespondencja nie trwała w nieskończoność.

NA KONIEC
Wiem, że nie jestem atrakcyjna. Wiem, że nie zaimponuję Ci strojem, bo większość mojego skromnego budżetu, który zawdzięczam tylko swojej ciężkiej pracy, przeznaczam np. na książki albo doświadczanie życia (np. poprzez poznawanie różnych kuchni) plus od października także na doedukowanie się, a nie na ciuchy czy kosmetyki... Ale jeśli myślisz, że to czyni mnie zakompleksioną i tym samym zdesperowaną - mylisz się. Nie uważam się za nie wiadomo kogo, ale i nie uważam się za zero. Jestem NORMALNA - nie działają na mnie szantaże emocjonalne, tanie pochlebstwa i tak dalej. Nie łaszę się do każdego mężczyzny, który zwróci na mnie uwagę, dlatego proszę - traktuj mnie poważnie i z szacunkiem :)! Nie marnuj ani swojego, ani mojego czasu - po prostu.

Jeszcze raz dziękuję, jeśli dotarłeś do końca :)!

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies