powrót do wyników wyszukiwania

blackamanda

witam

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Katowice
Województwo:Śląskie
Wiek:99 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:żonaty / zamężna
Poznam:kobietę
Wzrost:249 cm
Waga:197 kg
Najbardziej lubię:fetysz
Lekko czy ostro:bardzo ostro
Lubię:fetysz
Ostatnio online:2 godziny temu

Napisz do niej
Pokaż adres email - nie wymaga rejestracji
Zapamiętaj ją

Dla tych którzy mnie znają nie muszę wyjaśniać kim jestem.

Dla tych którzy mnie nie znają wcale nie mam zamiaru wyjaśniać kim jestem.

Moje konto istnieje tutaj nieprzerwanie od sześciu lat. Tutaj i tylko tutaj ( ! ) jeśli chodzi o polskie portale. Jestem świadoma bowiem ze jakiś cwaniak/cwaniara korzysta z mojego wizerunku gdzie indziej bezczelnie podając obok skradzionych mi zdjęć swój numer telefonu. Oczywiście wymieniłabym nazwę owego psiego portalu gdyby nie zabraniał tego tutejszy regulamin.

Jestem biseksualna, dominującą kobietą. Uwielbiam fetysz, szpile, klasyczne pończochy nylonowe, futra i modeling. Kogo szukam?
Generalnie poszukuję tutaj uleglych kobiet, świadomych i pragnących cieszyć się swoją uległością, potrafiących się zaangażować asystentek moich spotkań....ale jestem równiez zainteresowana nawiązaniem współpracy z innymi dominującymi Paniami pragnącymi w sposób profesjonalny rozwijać się w świecie BDSM, poszerzać kręgi znajomości i pozyskiwać nowych wielbicieli. Mam rozległe kontakty w zachodnioeuropejskim świecie BDSM i wśród znanych producentów wideo o tematyce Femdom. Zapraszam do współpracy.

Dla proszących o spotkanie/sesje; NIE JESTEM domina komercyjną! Nie reklamuje NIGDZIE swoich usług i nie podaje swojego NUMERU TELEFONU. Nie znaczy to jednak ze świadczę jakiekolwiek darmowe usługi czy tez prowadzę schronisko dla bezpańskich psów. Posiadam całkiem okazała grupę stałych, wiernych wielbicieli i nie szukam nikogo nowego na sile. Jeśli jednak jesteś bardzo spragniony/spragniona poznania mnie możesz otrzymać taka szanse jeśli przypadniesz mi do gustu. Dla mężczyzn pierwsze spotkanie płatne, zawsze w towarzystwie drugiej dominującej Pani. Później zobaczymy jak będzie. Kobiety, ze względu na moje upodobania, ZAWSZE mile widziane.

Wiadomości typu ,,hej , poznamy się?,, nie maja najmniejszej szansy na odpowiedź z mojej strony a osoba pisząca takie teksty skreśla się już sama na wstępie. Nie reaguje również na chamskie i wulgarne zaczepki. Przez długie lata pobytu na tym portalu nauczyłam się ignorować i nie wdawać w dyskusje z wszelkiego rodzaju gównem nie znającym zasad dobrego wychowania.

Nie mieszkam w Polsce ale bywam w miarę regularnie.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies