powrót do wyników wyszukiwania

Femelle

Jestem tutaj... zobaczymy na jak długo

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Bielsko-Biała
Województwo:Śląskie
Wiek:38 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:rozwiedziony / rozwiedziona
Poznam:kobietę, mężczyznę, parę
Wzrost:169 cm
Waga:65 kg
Najbardziej lubię:bondage
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, tortury, sex, fetysz
Ostatnio online:10 godzin temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Owszem, jestem kobietą, ale wiem czego szukam i czego chce i szukam tylko takich osób. Mam doświadczenie w dominacji zarówna nad kobietami jak i mężczyznami, ale cały czas poszerzam swoje horyzonty. W tej chwili nie szukam nikogo realnie - wyłącznie znajomość wirtualna. Jeśli obawiasz się napisać, bo wydaje ci się, że mógłbyś mnie przestraszyć swoim "zepsuciem" - mylisz się. Mnie nie da się już bardziej zepsuć.

Uległość ma wiele twarzy i odcieni. Ja szukam tutaj mężczyzn w związku, którzy gotowi są okazać mi uległość poprzez podani mi na tacy swojego życia erotycznego - całkowity wgląd w niego oraz stopniowo coraz większą kontrolę nad nim. Co to oznacza?
- obowiązek zdawania mi relacji z każdego przejawu życia seksualnego (od seksu, przez masturbacje, aż po rozmowy uległego z np. partnerka na tematy związane z sexem)
- wprowadzanie stopniowo coraz więcej kontroli tego życia erotycznego poprzez nakazy, zakazy, zadania różnego rodzaju
- jako że życie erotyczne to także partnerka kolejnym obowiązkiem jest wykonywanie dla mnie jej zdjęć w różnych sytuacjach, obojętnie czy wie, że jest obiektem zdjęcia czy też nie ma tej świadomości. Jest to niejako oddawanie mi jej
- wszystko co powyżej stanowi podstawę, cała reszta to gotowość na przekraczanie swoich granic, przekonanie się, czy naprawdę jesteś uległy, czy może tylko tak ci się wydaje

Znajomość rozpoczyna się na portalu rozmową pisemną. Jeśli uznam, że może coś z tego wyjść, zanim zaczniemy cokolwiek, umawiamy się na termin, kiedy oboje możemy na spokojnie i swobodnie porozmawiać głosowo na skype. Jeśli po rozmowie oboje uznamy, że przenosimy znajomość na inny tor - to tak właśnie się dzieje.
Dominacja odbywa się drogą mailową oraz poprzez skype. Głownie jest to forma pisemna, ze względu na fakt, że aby móc porozmawiać głosowo obie strony muszą mieć pełną swobodę, a o to nie zawsze jest łatwo. Jednak to, że możliwa jest rozmowa głosowa nie oznacza, ze jestem seks telefonem. Nie pokazuję się też w kamerze - szukasz seks kamer - mogę podać ci masę stron z nimi - tutaj tego nie znajdziesz.

Jeśli po przeczytaniu tego profilu (mam nadzieję, że ze zrozumieniem) uważasz, że szukasz czegoś takiego, to zapraszam do kontaktu.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies