powrót do wyników wyszukiwania

petite

Witaj.

Płeć:Kobieta
Orientacja:Uległa / uległy
Miasto:Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Wiek:23 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:mężczyznę
Wzrost:158 cm
Waga:48 kg
Najbardziej lubię:sex
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:sex
Ostatnio online:jestem online

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Szczerze i może naiwnie wierzę, że miejsca takie, jak to, kryją fantastycznych ludzi, z którymi można porozmawiać na wiele inspirujących tematów i wiele się od nich nauczyć. Lubię ludzi. Tak po prostu. Wierzę w to, że za pikselami kryją się ludzie - czujący, myślący, żyjący. Zatem, skoro mamy traktować się jak człowiek człowieka, to nie gniewaj się proszę, że nie będziemy rozmawiać o seksie. To dla mnie bardzo intymne i nie chcę dzielić takich rozmów z nieznajomymi. Nie zaznaczyłam więc preferencji i nie opowiem Ci o moich fantazjach, póki Cię nie poznam i nie zrozumiem, że jesteś człowiekiem, z którym chcę dzielić życie.

Jestem kobietą i ten fakt stanowi o tym jak wyglądam, jak się zachowuję, ubieram, pachnę, myślę. Nie wierzę w stuprocentowe równouprawnienie. Jestem przekonana, że kobieta i mężczyzna mają w związku określone role. Niestety dzisiejszy świat - jakkolwiek piękny i rozwijający - spłaszczył role męską i kobiecą do niemalże podobnych a mnie - miłośniczce prehistorycznego modelu związku - zupełnie to nie odpowiada, stąd postanowiłam poszukać naturalnie dominującego partnera tutaj. Partnera, NIE romansu, NIE sponsora, NIE przygody.

Stawiam jakość nade wszystko. Szkoda mi uszu na byle jaką muzykę, żołądka na byle jakie jedzenie i czasu na byle jakich ludzi. Szczerze wierzę, że to, w jakim środowisku się znajdujesz determinuje to, kim się stajesz.

Nie boję się świata. Lubię podróże, bo one pozwalają się uczyć, poznawać i wrócić do pięknej Warszawy z masą pozytywnej energii.

Jestem już dużą dziewczynką, wiem sporo o świecie, ale liczę, że Ty będziesz wiedział więcej. Mam już doświadczenie, ale chcę spotkać kogoś, przy kim będę mogła się wstydzić. Mam wysoko postawioną poprzeczkę, jednak Ty podniesiesz mi ją wyżej, prawda? Sprawisz, że poczuję się przy Tobie jak Twoja mała dziewczynka i będę się bardzo starała, by Cię zadowolić. Tajemnicę cenię bardziej, niż otwarte karty.

Chcę móc Cię kochać. Wymagam wyłączności. Być może będę chciała stworzyć związek. Chcę mieć dzieci, więc nie zaakceptuję, że Ty już jakieś masz. 10lat to maksymalna różnica wieku, jaką mogę zaakceptować a 180 to najniższa granica wzrostu. To podłe, wiem i przepraszam, ale na fetysz nic nie poradzę. Nigdy jeszcze nie szłam do ołtarza i nie chcę, byś Ty miał już takie doświadczenia. Daleko mi do "klimatu". Szukam dominującego partnera, nie "Właściciela". Nie bawią mnie piwnice z klatkami i pejcze. Jeśli Ciebie tak, to baw się dobrze.
Mimo to, potrzebuję dyscypliny. Pragnę jednak zauważyć, że aby móc dyscyplinować kogoś, najpierw należy potrafić zdyscyplinować samego siebie.


Chyba nie jestem dobra w sprzedaży.

Ps. Jeśli chcesz mnie zapytać jak mi idą poszukiwania, to najprawdopodobniej czytam właśnie plujące jadem wiadomości od mężczyzn, którzy sobie uświadomili, że mnie nie przelecą, więc muszą napisać jak bardzo mylę się szukając tutaj trwałego związku. Jeśli znajdę mężczyznę, który mnie sobą zainspiruję, to skasuję konto czym prędzej, zatem skoro jeszcze tu jestem, nie mam obrączki na palcu.
Wszystkim mężczyznom, którzy wylewają na mnie wiadro pomyj, tylko dlatego, że nie mogą mnie mieć, niniejszym odbieram tytuł mężczyzny i nadaję frustrat. Twoja sprawa, czy chcesz nim być w moich oczach, czy jednak schowasz żale dla siebie i poszukasz kogoś, kto szuka właśnie Ciebie.

Tak czy siak,
Buziam,
petite

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies