powrót do wyników wyszukiwania

petite

Zepsuta zabawka

Płeć:Kobieta
Orientacja:Uległa / uległy
Miasto:Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Wiek:23 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:mężczyznę
Wzrost:158 cm
Waga:48 kg
Najbardziej lubię:sex
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, sex, fetysz
Ostatnio online:1 godzinę temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Cześć!

Napisałam przed chwilą całkiem niegłupi anons, ale przepadł. Wiesz już zatem o mnie jedną rzecz, jestem człowiek-niezdara. Mała, chodząca katastrofa.
Mimo to, radzę sobie w życiu bardzo dobrze. Potrafię utrzymać się sama a moje aspiracje zawodowe są wysokie, stąd szukam kogoś, kto również dba o swoją karierę. Przypominam jednak - nie chcę Twoich pieniędzy.

Stawiam jakość nade wszystko. Szkoda mi uszu na byle jaką muzykę, żołądka na byle jakie jedzenie i czasu na byle jakich ludzi. Szczerze wierzę, że to, w jakim środowisku się znajdujesz determinuje to, kim się stajesz.

Nie boję się świata. Lubię podróże, bo one pozwalają się uczyć, poznawać i wrócić do pięknej Warszawy z masą pozytywnej energii.

Jestem już dużą dziewczynką, wiem sporo o świecie, ale liczę, że Ty będziesz wiedział więcej. Mam już doświadczenie, ale chcę spotkać kogoś, przy kim będę mogła się wstydzić. Mam wysoko postawioną poprzeczkę, jednak Ty podniesiesz mi ją wyżej, prawda? Sprawisz, że poczuję się przy Tobie jak Twoja mała dziewczynka i będę się bardzo starała, by Cię zadowolić. Tajemnicę cenię bardziej, niż otwarte karty.

Chcę móc Cię kochać. Wymagam wyłączności. Być może będę chciała stworzyć związek. Być może. Chcę mieć dzieci, więc nie zaakceptuję, że Ty już jakieś masz. 10lat to maksymalna różnica wieku, jaką mogę zaakceptować a 180 to najniższa granica wzrostu. To podłe, wiem i przepraszam, ale na fetysz nic nie poradzę. Nigdy jeszcze nie szłam do ołtarza i nie chcę, byś Ty miał już takie doświadczenia. Daleko mi do "klimatu". Szukam dominującego partnera, nie "wielmożnego pana".

Chyba nie jestem dobra w sprzedaży.

Tak czy siak,
Buziam,
petite

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies