powrót do wyników wyszukiwania

Pheng

Bez reklamy

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Wrocław
Województwo:Dolnośląskie
Wiek:32 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:kobietę, parę
Wzrost:163 cm
Waga:46 kg
Najbardziej lubię:fetysz
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, tortury, sex, pissing, fetysz, fisting
Ostatnio online:10 godzin temu

Napisz do niej
Pokaż adres email - nie wymaga rejestracji
Zapamiętaj ją

Witam wszystkich realnych na tym portalu. Mam na imię Pheng i w połowie jestem Filipinką urodzoną jednak w Polsce. jestem shemale czyli kobietą uwiezioną w męskim ciele. proszę nie mylić z trans, ja taka jestem od urodzenia. Jeśli to komuś przeszkadza to nie musi do mnie o tym pisać, jestem jaka jestem i taką się akceptuję. zdecydowałam się założyć tutaj konto aby poznać ciekawych ludzi o wspólnych zainteresowaniach i być może znaleźć dla siebie uległą kobietę jednak nie wiążę z tym wielkich nadziei , Od dłuższego czasu fascynuję się tematyką bdsm. Kogo szukam? Przede wszystkim szukam uległych kobiet i tylko kobiet.

Nie jestem jakąś desperatką która umawia się z każdym. Znam swoją wartość i wiem, że jestem wyjątkowa więc aby mnie zaciekawić swoją osobą potrzebujesz się nieco bardziej wysilić, niż standardowe - "hej, chciałbym cie poznać". Oczekuję w wiadomości więcej słów i konkretów odnośnie twojego zainteresowania moją osobą.

Nie będę się tu wiele rozpisywała gdyż chyba i tak tego nikt nie czyta więc na koniec dodam, że samotnym panom dziękuję i proszę aby nie zaśmiecali mi skrzynki.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies