powrót do wyników wyszukiwania

PaniAlicjaPL

Ta osoba zweryfikowała swoje konto (co to?)

dominacja wirtualna.`

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Katowice
Województwo:Śląskie
Wiek:24 lat(a)
Sponsoring:oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:mężczyznę
Wzrost:175 cm
Waga:63 kg
Najbardziej lubię:tortury
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:tortury, fetysz
Ostatnio online:3 godziny temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Witam!

Jestem młodą kobietą, mocno stąpającą po ziemi. Naturę dominującą posiadam chyba niemalże od dziecka, zarówno w życiu codziennym, jak i w sferze osobistej. Posiadam wiele pasji, takich jak np.: fotografia, sport, siłownia, motoryzacja, taniec.
Wychodzę z założenia, że osoba uległa powinna sobie zasłużyć na wszelkie 'dobra' od Pani. Mam tu na myśli fakt, że preferuję dominację wirtualną, a jeśli podczas niej uległy sprawdzi się dostąpi wówczas zaszczytu służby realnej (nie przewiduję konkretnego czasu trwania służby wirtualnej!!). Nie podoba się? Szukaj dalej tego, co chcesz - ja zdania w tej kwestii nie zmienię, choćbyś na własnym interesie stanął. Dominacja wirtualna nie odbywa się cały dzień/noc - bdsm nie jest dla mnie całym życiem.

Kilka istotnych kwestii:
- Cenię sobie poprawne wypowiadanie się/pisanie przez drugą osobę, więc przemyśl dobrze to, co chcesz napisać. Napomknę tu od razu, że nie przejdzie pisanie do mnie na "ty".
- Jeśli zasłużysz na dominację realną nie masz co na takim spotkaniu liczyć na seks ze mną, ani na zobaczenie mnie nago.
- Rozpisujesz mi eseje, co chciałbyś? Doprawdy urocze! Ale podczas sesji realizuję to, co ja chcę, to na co mam akurat kaprys. Nie ma u mnie miejsca na schematy, scenariusze. Jestem osobą spontaniczną i taka też jest moja dominacja.
- Nie kolekcjonuję waszych kontaktów niczym dzieci pokemonów, więc nie zasypujcie mnie nimi w pierwszej wiadomości.
- Tak, możesz teraz wylewać swoje frustracje - za dominację wirtualną oczekuję daniny. Nie przewiduję tu także żadnych wyjątków.
- Nie wchodzi w grę żaden związek z uległym.
- Wklejasz mi ten sam spam, który wysłałeś XX innym? Daruj sobie!

Chcesz się do mnie odezwać, zaproponować swoją marną osobę? Zacznij swoją wiadomość od przywitania wraz z aktualnym dniem tygodnia (np. dzień dobry w środę).

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies