powrót do wyników wyszukiwania

Panna-z-klimatu

Ta osoba zweryfikowała swoje konto (co to?)

Jak klamka z monopolu

Płeć:Kobieta
Orientacja:Uległa / uległy
Miasto:Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Wiek:23 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:mężczyznę
Wzrost:171 cm
Waga:76 kg
Najbardziej lubię:sex
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, sex, fetysz
Ostatnio online:11 godzin temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

JEDYNIE MĘŻCZYŹNI DOMINUJĄCY!!!

Empirycznym doświadczeniem pragnę najuprzejmiej, acz stanowczo podziękować wszystkim:
Indolentom intelektualnym, którzy w swoim obłędzie skretynienia, nie potrafią przeczytać ze zrozumieniem nagłówka owego anonsu tematycznego.
Dlatego, by małe, zagubione robaczki, mogły się odnaleźć w swojej pustce wewnętrznej, informuję ponownie, mniej uprzejmiej, iż swoje rozmowy prowadzę tylko z MĘŻCZYZNAMI, dodatkowym elementem który spełniać muszą, by nawiązać słowotok obustronny, jest posiadanie z przysposobienia eugenicznego cech dominujących.
Przez powyższe rozumie się wartości dziedziczne w swojej naturze, natomiast cechy przez powtarzalność warunkowane - odpędzane będą.

Wszystkim:
zdegenerowanym, zakompleksionym, infantylnym, żałosnym, słabym, z przerostem ego, ubranym w lateks, słuchających muzyki Goblinów, posiadającym obroże odzwierzęce (najczęściej z fabryki produkującej dla Yorków, Shih Tzu, czy innych Tyci Wilków, pod zmienioną nazwą z metki), uzurpujących w swych racjach do tytulatury wulgarnej drugiej osoby, owianych aurą mody: Rumcajsa, Glonojada, Zcipolizacji, Tęczy i innych nieprzyjętych w kanonie dla płci męskiej, oraz z samo stwierdzeniem "inteligencji" mężczyzn,
umiejącym dokonać wyboru adekwatnie romantycznej muzyki przy wiązaniu, składających zaproszenie do degustacji kawy z Orlenu, proponujących przybranie wdzianka z niszowego, tandetnego "sklepu erotycznego" - serdecznie proszę o poniechanie próby kontaktu, przez osobniki które zostały wymienione powyżej i mieszczą się w owych ramach, do mojej osoby. Jestem w tym temacie, na owym polu i nie tylko, przepełniona doznaniami, jakie niesie za sobą forma czytania / słuchania bezmądrości którą próbują uskuteczniać owe niekwalifikujące się twory, do rozmów logicznych.
Wszelakie próby kontaktu przez owych, powyżej wypuntowanych Dziubdziusów, mimo mojej szczerej serdeczności i kultury będą tłumione w zarodku.
Doceniam, aż nadto, umiejętności czytania ze zrozumieniem, na tym samym, wysokim poziomie kładę zdolność komponowania zdań - w szczególności, zdań wielokrotnie złożonych. Cóż, za wysokiej, nierealnej poprzeczki stawiać nie będę, jednakowoż zdania złożone, interpunkcyjnie poprawne, docenię. Choć wiadomość krótka w swojej naturze, pozwala na nieograniczone pole interpretacji i dywagacji, to nie zachęca ona adresata do domysłów. Także Panowie, którzy uważacie, iż Dziubdzisiami i innymi Pingwinkami nie jesteście, nie raczcie się pozostaniem na laurach i lakoniczności wypowiedzi.
Głupiutkie, słodziutkie Fröschchen, nie trudźcie się, jeżeli nie rozumiecie słów zawartych w profilu, oszczędzi wam to, przepalenia ostatniego rezystorka, a cóż tak śliczne w swojej głupotkowości istotki nie mogą się popsuć. A szczytem niemożliwości jest praca ze słownikiem,to słodkie Fröschchen, ja wam znajdę cel w życiu, który poza wasze możliwości wykraczać nie będzie, dając uciechy wiele i Pańci i dzieciaczkom niepiśmiennych i nie kumających.

Posługuję się pięknym, oryginalnym, zasobnym językiem ojczystym, dumą i chlubą wysławiania. Tego samego oczekuję od drugiej strony.
Mądre księgi uczą każdego dnia, poszerzając wiedzę i umiejętności doskonaląc, dlatego pragnę Panów poinformować, iż do spotkania nie dojdzie. SJP definiuje jednoznacznie na czym polega natura tego określenia, przez co jest jednoznacznym, iż zaprzeczenie otrzyma każdy, kto owe słowo użyje.
Mając na uwadze kształtowanie od młodzieńczych lat w wysławianiu, pisaniu, czytaniu i rozumieniu, poinformować pragnę, iż używanie piktogramów, języka obrazkowego, zapisywaniu przez użytkowanie interpunkcyjnego środka przekazu, np. cytat : " ;-) **** <3 <3 <3 <3 umpa umpa(...):-* <----> × ryms ryms (...):-* <----> 8-----------¤°°°°;;;;;;;;;;;;;;;;;; % (I) arghhhhhh !!!! uffffffffffffff !!!!!!!!!!! (...) :-* ryms ryms ryms ryms 8----------¤°°°°;;;;;;;;;;;;;;;% (I)×:-* (...) " - koniec cytatu, mnie nie zadowala w żadnym wymiarze korzystania z tego portalu społecznościowego.

Drodzy Panowie, przez pryzmat świadomości, która została zapoczątkowana wieki temu, kształtowania eugenicznego w dziedzictwie przodków, wpajana i doskonalona od najmłodszych lat, świadomość swojej Uległości posiadam. Tym samym, dysponując wiedzą i specyfiką wynikającą z oscylowania na linii Mężczyzna Dominujący - Panna Uległa, zasady kurtuazji i ogłady winny być zachowane po obu stonach tej linii zachowane i nienaruszalne.
Protokół rozmów i dyplomacji który pisaną zasadą jest, pozostaje niezmienny i nienaruszalny.
Naturalnie kształtowana świadomość, która przez masę do czterech liter została zamknięta, daje swoiste cechy które odróżniają fanaberię od rozumowania złożoności cech i odruchów. Mając możliwość wyboru rozsądnego i podyktowanego znajomością zagadnień, kłamstwo wyczuję i odgonię z pola rozmowy.
Wejście w dysputę na szerszym polu, trwającą tygodnie, dostąpi jedynie Mężczyzna Dominujący, sztuk jeden, który okaże się prawdziwym Panem Północy. Dzielnym, męskim, świadomym i odpowiedzialnym ze zstępującej eugenicznej natury dziadów Wikingów.

Zasady były, są i będą, przez co i ja, powieniczka świadomości pamiętam. Odbiorco mej treści nie zapomnij, iż trzumam się ram nieprzekraczalnych:
- nie wdaję się w konwersację jednozdajową,
- dysput nie prowadzę na tematy zwiazane z dywagacjami natury scenariuszy. Nie potrzeba mi rozrywki pod postacią "co by było, gdyby było",
- na portalu tym nie umawiam się na sprawy prozaicznie związane z łóżkiem. Jest to portal społecznościowy, stworzony do rozmowy i poruszania złożoności główej tematyki i nie tylko.
Więc jeżeli oczekujesz łatwego zaspokojenia swoich potrzeb cielesnych, u mnie tego nie znajdziesz,
- jeśli poszujesz sprawdzenia się na gruncie swojej wiedzy psycho - emocjolno psychologicznej, cóż, nie jestem i tym bardziej nie będę obiektem Twojej manipulacji,
Nie rozwiążesz zagadki mej duszy, bo naczytałeś się książek z dziedziny psychologii, psychiatrii, oraz pokrewnych nauk.
Dla śmiałków praktyk przewidziana jest forma rekompensaty za trud włożony.

Myślę analitycznie, każdą literę Twej wypowiedzi przeanalizuję, przecinek, kropkę, myślnik, wezmę pod uwagę.
Puzzle do siebie pasują, jednak zebranie myśli kilkuset i tłumaczenie błędności założeń, nadrzędnym celem mej bytności nie jest.
Nie powiedziałam że będzie łatwo. Słowami z rozwagą się posługuję. Rozumiem bolesność wynikającą z nich. Współczuję Ci, odbiorco Dziubdziusiowy, iż będziesz próbował udowadniać "męskość" swą. Jednak rozczaruj się wiedzą i świadomością Autorki słów tych.

Proszę Ciebie Mężczyzno, który rozbieżny jesteś w swoich poglądach i preferencjach o zaniechanie kontaktu, po zapoznaniu się z treścią profilu mej osoby.
Powielanie sloganów "multi kulti", nie przystaje do mej osoby w żadnym wymiarze.
Posiadanie akcesoriów z tanich, badziewnych i infalntylnych sklepów "branżowych", nie wywoła u mnie zachwytu i spodziewanego entuzjazmu. Przez co, proszę, o zachowanie dla siebie takich fanaberii i nie domaganie się recenzji. Gdyż owe zdanie skromnej mej osoby może spowodować niedwracalnej zmiany w postrzeganiu takich, szarych rekwizów u właściciela tychże gadżetów.
Ułatwi to nam egzystencje w tym miejscu. Przez nadrzędną zasadę "nie komplikujemy, upraszczamy".

W tym miescu pragnę podziękować serdecznie Mężczyznom którzy przeczytali moje słowa ze zrozumieniem, bez nadinterpretacji i irracjonalności, tylko w sposób rzeczony, w jaki zostały przedstawione.
Współczuć pragnę osobnikom którym ten test przerósł ego, a z własnej chciwości chcieli go do końca przeczytać.
Największym współczuciem obdarzyć należy tych których dotknął mój tekst w ego przerośnięte nad treścią.
A tych którzy uważają, iż moje wielokrotne zaprzeczenie i negatywność w wymiarze całości tekstu odebrali pozytywnie, pozostaje rozpatrzyć w wiadomości prywatnej.

Pokorą ten świat zbudowany jest, wiatr i woda to weryfikuje nader szybko.Serdeczne pozdrowienia i głębokie dygnięcia mej skromnej, Uległej Kobiety pragnę skierować Panu Szanownemu, który użyczył zezwolenia na publikację w owym wymiarze, cytatu zamieszczonego na tym profilu.
Przypomnieć chcę jednocześnie, iż powstały tekst, piórem mojej ręki, podlega prawom autorskim wynikłych z kodeksu Ojczyzny - RP.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies