powrót do wyników wyszukiwania

hygge

Cuckold.

Płeć:Kobieta
Orientacja:Uległa / uległy
Miasto:Kraków
Województwo:Małopolskie
Wiek:32 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:żonaty / zamężna
Poznam:mężczyznę
Wzrost:172 cm
Waga:59 kg
Najbardziej lubię:bondage
Lekko czy ostro:lekko
Lubię:bondage, spanking, tortury, sex, fetysz, fisting
Ostatnio online:29 minut temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

[edit] Jeśli jesteś tutaj żeby wirtualnie sobie popisać, wirtualnie się pobawić, i wreszcie wirtualnie tracić swój i mój cenny czas to nawet się nie wysilaj. Jeśli po wymianie kilku sensownych wiadomości nie masz zamiaru się pokazać i spotkać to szukaj dalej.... Nie mam zamiaru zmarnować ani 5 minut ze swojego życia na bajkopisarzy, których jak się okazało jest tu na pęczki!

Jestem realna i nie interesują mnie wiadomości w stylu poklikamy, pogadamy? Jesteś zainteresowany bliższą znajomością, nie masz problemu z wysłaniem zdjęcia i spotkaniem się na kawę, po prostu napisz kilka słów o sobie, a na pewno odpiszę. Zwracam uwagę na treść wiadomości, jestem sapioseksualna i brak zwojów mózgowych weryfikuję bardzo szybko.

Jesteśmy małżeństwem i proszę nas tak traktować. Mąż jest dominujący, ja uległa. Mamy doświadczenie w cuckold.

Pomiedzędzy nami jest 10 lat różnicy i tacy panowie najbardziej mnie pociągają. Obydwoje jesteśmy wysocy, wysportowani, atrakcyjni. Chodzimy na siłownię, jeździmy na nartach, żeglujemy, nurkujemy. Czytamy książki i dużo podróżujemy. Saunujemy i opalamy się nago.

Uwielbiam garnitury, koszule, krawaty, spinki do mankietów i zegarki ;). Kręcą mnie też atrybuty reprezentujące niektóre zawody. Toga, kitel lekarski, mundur - zdecydowanie tak! ;)

Chętnie zaprosimy do naszego świata pana, który ma podobne zainteresowania lub potrafi zarażać swoimi :). Szukamy kogoś kto się z nami zaprzyjaźni i przy zgodzie całej trójki będziemy spełniać nasze fantazje.

Proszę nie składać mi propozycji dominowania nad psami, bo to nie moja bajka. Proszę nie składać mi żadnych propozycji z pieniędzmi w tle, bo nie ma takiej kasy, za którą byłabym w stanie poświęcić swoją godność!

Po kilku dniach pobytu na tym portalu chciałam uściślić pewne rzeczy. Nie traktuję bdsm jako ideologii życia czy religii, a tym bardziej pomysłu na życie. Wychodzę z założenia, że tak samo jak kolejna osoba w naszej sypialni, tak samo bdsm dodaje pikanterii naszemu życiu erotycznemu. Śmieszy mnie cała ta nomenklatura: tresura, służba 24h,7dni,365, master, niewolnica, kundel. Mamy naprawdę dużo ciekawych zajęć i pasji do realizowania by poświęcać się temu bez reszty. Dlatego jeśli traktujesz to zbyt poważnie to nie marnuj sobie na nas czasu.

Uprzedzając pytania, które w kółko się pojawiają... Tak, zdjęcia są moje. Dlaczego dwóch? Bo nie ma cudowniejszego uczucia niż iść ulicą pod rękę z dwoma samcami alfa, w wyczekiwaniu na to co się stanie, wiedząc że będzie to cudowna noc ;).

P.S. Nie będę odpisywać tym, którzy nie potrafią czytać i zadają pytania, na które odpowiedzi można znaleźć w profilu, a także tym którzy nie potrafią pisać poprawnie (to o Was świadczy Panowie), jak również tym, którzy szukają czegoś innego ode mnie i próbują mnie nawracać. Zanim piąty raz napiszesz do mnie dlaczego nie odpisuję przeczytaj ze zrozumieniem mój anons.

Prowadzimy ciekawe i kolorowe życie i zaprosimy do niego kulturalnego Pana, ale nie licz na to, że będę Twoją przerwą na kawę, albo umilaczką delegacji! Jeśli nie masz czasu żeby spotykać się z nami w weekend to nie pisz! Szukamy przyjaciela domu i kogoś z kim można nawiązać intensywny i płomienny romans...

Ciekawa para, w której zainteresowania się wstrzelamy, również mile widziana... Nie jesteśmy zamknięci na kobiety i chętną Panią także zaprosimy i ugościmy w jakimś ciekawym układzie... ;)

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies