powrót do wyników wyszukiwania

DreamCatcher

Ta osoba zweryfikowała swoje konto (co to?)

Zaintrygowana zostanie Twoją uległą

Płeć:Kobieta
Orientacja:Uległa / uległy
Miasto:Poznań
Województwo:Wielkopolskie
Wiek:25 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:mężczyznę
Wzrost:169 cm
Waga:66 kg
Najbardziej lubię:spanking
Lekko czy ostro:lekko
Lubię:bondage, spanking, fetysz
Ostatnio online:1 godzinę temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Na bdsm.pl od kwietnia 2017

Dziewczyna bez doświadczenia pozwoli się wytresować zaufanemu Masterowi. Takiemu, który nie zapomina, że Uległa nawet podczas najostrzejszej tresury pozostaje kobietą i człowiekiem.

Na początku regularne sesje bez seksu, z czasem możemy pójść dalej. Oczekuję doświadczenia, wyważonego sposobu bycia, dojrzałości emocjonalnej i profesjonalizmu.

Preferowany wiek kandydata: 32-37 lat.

Powtórzę: seks mnie nie interesuje. Nie szukam tą drogą intymnej relacji. Tylko nauka posłuszeństwa oraz uległości. Dobra zabawa w bezpiecznych higienicznych warunkach. Nie myl proszę seksu z pięknem erotyzmu - tej jedynej i niepowtarzalnej cechy, która zdaniem Bataille'a odróżnia nas od pozostałych naczelnych...

Poszukuję osoby ze swoich okolic. Proszę nie wysyłać do mnie masowych wiadomości, jeśli mieszkasz w odległości większej niż 100 km. Tresura wirtualna nie pod tym adresem. Nie korzystam z GG i Skype'a. Jeśli dłuższa korespondencja mailowa i wymiana zdjęć, po której już wspólnie zdecydujemy, czy warto iść razem na kawę to dla Ciebie za dużo... To nie mamy o czym ze sobą rozmawiać.

Nie szukam także służby 24/7. Mam swoje życie, plany i pasje, a wyszukane zabawy typu spanking czy unieruchamianie mnie kajdankami w najróżniejszych konfiguracjach to jedynie dodatek. Taka wisienka na torcie.

Dziękuję za każdą wiadomość i przepraszam za ewentualny brak odzewu z mojej strony. Szukam tylko jednej osoby i chcę dobrze wybrać.

Pozdrawiam

PS. ZDJĘCIE JEST AUTENTYCZNE I CHRONIONE PRAWEM AUTORSKIM.

PS 2. Jeśli nie ma klauzuli w stylu "wszystkie prawa zastrzeżone" czy innej nt praw autorskich, to nie oznacza z automatu, że używane przeze mnie zdjęcie nie jest objęte takimi prawami. Poczytaj o tym i nie kradnij.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies