powrót do wyników wyszukiwania

etrange

szukam szczeniąt obu płci

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Wiek:34 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:rozwiedziony / rozwiedziona
Poznam:kobietę, mężczyznę, parę
Wzrost:160 cm
Waga:57 kg
Najbardziej lubię:bondage
Lekko czy ostro:lekko
Lubię:bondage, sex
Ostatnio online:6 dni temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Interesuje mnie pies-niewolnik, do 25 lat. Taki, któremu nie trzeba siłowo tłumaczyć, gdzie jego miejsce, i który nie kwestionuje słów i czynów swojej Pani. Uległy, nie switch i nie krypto-switch. Nie podkreślaj, jak bardzo jesteś nie-uległy w życiu, bo to mnie zniechęca.

Nie interesują mnie twoje upodobania, więc nie zalewaj mnie listą życzeń, co byś chciał, żebym JA zrobiła dla CIEBIE. Albo jesteś dla mnie, albo cię nie ma. Ignorowanie moich preferencji już na wstępie (chociażby co do wieku) od razu cię skreśli, to chyba oczywiste. Dobry, naprawdę uległy pies zawsze będzie miał u mnie dobrze - będzie i seks, i przytulanie, i wspólne spędzanie czasu, i poznawanie jego upodobań.

Najbardziej lubię biseksualnych, niewysokich, szczupłych/chudych chłopców, chętnie o androgynicznym wyglądzie (nie mylić z upodobaniem do przebieranek, to co innego). Może być nieśmiały i bez doświadczenia. Hetero mnie nudzi, chyba że będzie w stanie mnie zainteresować osobowością. Dodatkowym atutem będzie, jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia/opowiedzenia - ale bez skłonności do spierania się o byle co.

Dziewczyna, której szukam, też ma być dużo młodsza ode mnie - do 25 lat. Całkowicie uległa, skromna, niewinna :] Niska i szczupła/chuda, chętnie nieśmiała i bez doświadczenia. To, co napisałam wyżej o chłopaku, w zasadzie dotyczy też poszukiwanej dziewczyny.

Nie interesują mnie przygody ani sesje - tylko poważna, zaangażowana znajomość. Nie jestem na wyłączność, ani nie wymagam wyłączności, jedynie zaangażowania.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies