powrót do wyników wyszukiwania

Amelinijka

Możesz jedynie pomarzyć...

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Poznań
Województwo:Wielkopolskie
Wiek:24 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:mężczyznę
Wzrost:174 cm
Waga:51 kg
Najbardziej lubię:fetysz
Lekko czy ostro:lekko
Lubię:sex, fetysz
Ostatnio online:17 minut temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

"Domme" - najzwyczajniej, jestem pewną siebie dziewczyną, świadomą i akceptującą siebie. Nie jestem "dominą z klimatu", nie jestem "panią". Co jednak nie znaczy, że zwolniony jesteś z szacunku, czci i uprawniony do obycia interpersonalnego na poziomie gruszki. Jeżeli cięty dowcip jest miodem na Twe serce, być może upuszczę Ci krwi bolesną pieszczotą swojego języka.

Nikogo nie "szukam" i nie "spotykam się". Ale... :-) Jeżeli kiedyś znajdzie się tutaj rzeczywiście interesująca i godna uwagi osoba, być może (być może!) wezmę pod uwagę propozycję poznania się. W pozostałych wypadkach - nie tylko niczego nie obiecuję, co wręcz zniechęcam do uporczywego napraszania się.

Mężczyźni? W kategorii tej mieszczą się ludzie stwarzający wyzwanie intelektualne, świadomi swej wartości, lecz z poukładanym ego, z dystansem, lecz głową we właściwym miejscu (główką również). :-) Osobniki beta - wypadają za burtę. Jeżeli dodatkowo obce Ci są dobre maniery, obycie i/lub zasady interpunkcji, oszczędź mi jednozdaniowych katuszy "trzytania swojich myźli". Merci beaucoup! :-)

Do "świata fetyszu" trafiłam po drodze... niegdysiejszej znajomości. Doceniam antropologiczne walory tej formy oddawania czci, co nie znaczy, że bawi mnie kolekcjonowanie "niewolników". "Dominacja" jest autentycznym, naturalnym przedłużeniem osobowości i charakteru, a nie wulgarną inscenizacją pornograficzną. A zatem, błagalne skamlenie o możliwość korzenia się u moich stóp, skończy się wykorzystaniem tego faktu przeciwko Tobie - bosą odmową. :-)

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies