powrót do wyników wyszukiwania

MischievousMrs

Dominującego szukam

Płeć:Kobieta
Orientacja:switch
Miasto:Wrocław
Województwo:Dolnośląskie
Wiek:28 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:mężczyznę
Wzrost:160 cm
Waga:58 kg
Najbardziej lubię:sex
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, sex
Ostatnio online:jestem online

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Zanim postanowisz się do mnie odezwać, zapoznaj się z opisem.

Nie szukam uległych, więc nie proś i nie jęcz. U mnie "nie" oznacza "nie".
Szukam dominującego mężczyzny do długotrwałej relacji. Nie interesują mnie pojedyncze spotkania na seks. Z góry dziękuję.
Jeśli dla Ciebie dominacja, to nazywanie mnie suką od pierwszych wiadomości, to też się nie dogadamy.
Szukam kogoś, kto jest świadomy swoich potrzeb, a jego dominacja nie jest efektem frustracji z życia codziennego. Kogoś, kto nie panikuje słysząc odmowę.

Ważnym faktem jest, że mam uległego partnera. Oboje lubimy cuckold. Jeśli taki stan rzeczy Ci nie odpowiada, to nie traćmy swojego czasu.
Możesz uznać to za hipokryzję, ale nie spotykam się z mężczyznami, którzy są w związkach. Chcę także być jedyną Twoją uległą. Nie lubię się dzielić.

Już na tym etapie mogłeś uznać, że nie jest ze mną łatwo. To fakt, nie jest. Mam stosunkowo silny charakter i w życiu codziennym jestem dominującą osobą. Nie potrzebuję też kogoś, kto będzie mnie utrzymywał, więc możesz darować sobie próby zaimponowania mi swoim statusem finansowym. Bliżej mi na pewno do dziewczyny-kumpla niż eterycznej damy w opałach. Potrafię być wredna i pyskata. Zwykle jestem też bardzo konkretna i bezpośrednia. Ideałem nie jestem i nawet nie zamierzam udawać, że jest inaczej.

Szukam relacji, w której z całych sił zapragnę być Twoja i robić to, czego oczekujesz. Szukam relacji opartej na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa i przyjemności. Dla mnie bdsm, to coś więcej niż seks. Mam nadzieję, że dla Ciebie też. Żywię też nadzieję, że wiesz, że niezbędny jest czas, poznanie siebie nawzajem i budowanie takiej relacji. To wymaga wysiłku także od Ciebie. Żadna relacja nie jest jednokierunkową uliczką, a ja nie jestem desperatką, by oddawać się każdemu, kto zdecyduje się nazwać mnie suką.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies