powrót do wyników wyszukiwania

CuriousCat

Nie szukam...

Płeć:Kobieta
Orientacja:Uległa / uległy
Miasto:Łódź
Województwo:Łódzkie
Wiek:21 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:mężczyznę
Wzrost:170 cm
Waga:100 kg
Najbardziej lubię:spanking
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, sex
Ostatnio online:19 godzin temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Znalazłam.
Trudno mi jednoznacznie napisać, że kogoś szukam, bo szukanie jest raczej czynną aktywnością. Nie szukam tu nikogo aktywnie, nie pragnę za tydzień się z kimś umówić, ale chętnie poznam kogoś ciekawego, wymienię kilka zdań...

W klimacie BDSM najbardziej lubię samą uległość. Przynależność do kogoś i bycie czyjąś. Lubię ból i kary, jednak nie to dla mnie definiuje taką relację.
W Panu szukam inteligencji. Chciałabym się z nim dobrze czuć, po prostu siedząc przy jego boku i rozmawiając. Chciałabym się czuć pewnie i bezpiecznie- jeżeli mamy później się wiązać i kneblować, to nie chcę krępować się przed opowiadaniem Ci, co stało się w ciągu dnia. Uważam, że jeżeli chce się zawiązać z kimś relacje BDSM, to za równo w kwestii seksu jak i poza nim, nie powinno być tematów tabu i zastanawiania się, jak zareaguje druga osoba i czy sobie nie pomyśli, że jestem idiotką.

Oprócz tego, że pewne rzeczy fajnie robię, to jestem całkiem dobrym rozmówcą i dodatkiem do kawy. I nie chciałabym z tego rezygnować tylko dlatego, że moja natura jest uległa. Bo to tak nie musi wyglądać. A jeżeli uważasz, że musi, to coś jest z Tobą nie tak.

Nie interesują mnie:
-panowie ulegli. Panie też. Ja sama jestem uległa i przy tym podobno całkiem miła i sympatyczna i jeżeli masz gdzieś myśl, że Cię zdominuję czy będę dla Ciebie wredna, to nawet o tym nie myśl.
-dominujący, którzy uważają, że mam być ich suką i nic nie wartym przedmiotem. Wybacz, nie. Mogę być uległa, ale poza tym jestem całkiem spoko człowiekiem.
-masowo wysyłane wiadomości kopiuj+wklej. Wszystko powoli przyjdzie, jeżeli będzie nam się dobrze rozmawiać, a będzie fajnie i personalnie.
-żądania napisania poza portalem, odpisania na wiadomość i żalący się ton Twojej ponownej wiadomości "czemu nie odpisałaś?!" a także rozmiar Twojego penisa i doświadczenie oraz ilość "suk" które już miałeś, jako karta przetargowa w pierwszej wiadomości. Powiedziałabym, że "mam to w dupie" ale nie mam i nie chcę i nie będę mieć.
-nie potrafisz poprawnie złożyć zdania i pisać z polskimi znakami.

Bardziej pozytywnie i prywatnie o mnie... Studiuję. Jestem przez większość czasu wręcz zbyt pozytywnym i zbyt energicznym zwierzem. Lubię inteligentne rozmowy na każdy temat, filmy, książki i muzykę i gry komputerowe. Szybko się uczę, nawet jeśli nie muszę- czuję wewnętrzną pustkę, jeżeli czegoś nie wiem, nie umiem i nie rozumiem. Lubię nowe rzeczy, nowych, ciekawych ludzi, którzy chcą i potrafią zrobić coś ze swoim życiem.

:* <- buziak za wytrwałość w czytaniu

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies