powrót do wyników wyszukiwania

CuriousCat

Kicia Pana

Płeć:Kobieta
Orientacja:Uległa / uległy
Miasto:Łódź
Województwo:Łódzkie
Wiek:21 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:mężczyznę
Wzrost:170 cm
Waga:100 kg
Najbardziej lubię:spanking
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, sex
Ostatnio online:11 godzin temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Szczęśliwa uległa swojego Pana.
Poniższy opis jest niezmienioną formą wcześniejszego, dlatego też wynika z niego chęć znalezienia kogoś.

Trudno mi jednoznacznie napisać, że kogoś szukam, bo szukanie jest raczej czynną aktywnością. Nie szukam tu nikogo aktywnie, nie pragnę za tydzień się z kimś umówić, ale chętnie poznam kogoś ciekawego, wymienię kilka zdań...

W klimacie BDSM najbardziej lubię samą uległość. Przynależność do kogoś i bycie czyjąś. Lubię ból i kary, jednak nie to dla mnie definiuje taką relację.
W Panu szukam inteligencji. Chciałabym się z nim dobrze czuć, po prostu siedząc przy jego boku i rozmawiając. Chciałabym się czuć pewnie i bezpiecznie- jeżeli mamy później się wiązać i kneblować, to nie chcę krępować się przed opowiadaniem Ci, co stało się w ciągu dnia. Uważam, że jeżeli chce się zawiązać z kimś relacje BDSM, to za równo w kwestii seksu jak i poza nim, nie powinno być tematów tabu i zastanawiania się, jak zareaguje druga osoba i czy sobie nie pomyśli, że jestem idiotką.

Oprócz tego, że pewne rzeczy fajnie robię, to jestem całkiem dobrym rozmówcą i dodatkiem do kawy. I nie chciałabym z tego rezygnować tylko dlatego, że moja natura jest uległa. Bo to tak nie musi wyglądać. A jeżeli uważasz, że musi, to coś jest z Tobą nie tak.

Nie interesują mnie:
-panowie ulegli. Panie też. Ja sama jestem uległa i przy tym podobno całkiem miła i sympatyczna i jeżeli masz gdzieś myśl, że Cię zdominuję czy będę dla Ciebie wredna, to nawet o tym nie myśl.
-dominujący, którzy uważają, że mam być ich suką i nic nie wartym przedmiotem. Wybacz, nie. Mogę być uległa, ale poza tym jestem całkiem spoko człowiekiem.
-masowo wysyłane wiadomości kopiuj+wklej. Wszystko powoli przyjdzie, jeżeli będzie nam się dobrze rozmawiać, a będzie fajnie i personalnie.
-żądania napisania poza portalem, odpisania na wiadomość i żalący się ton Twojej ponownej wiadomości "czemu nie odpisałaś?!" a także rozmiar Twojego penisa i doświadczenie oraz ilość "suk" które już miałeś, jako karta przetargowa w pierwszej wiadomości. Powiedziałabym, że "mam to w dupie" ale nie mam i nie chcę i nie będę mieć.
-nie potrafisz poprawnie złożyć zdania i pisać z polskimi znakami.

Bardziej pozytywnie i prywatnie o mnie... Studiuję. Jestem przez większość czasu wręcz zbyt pozytywnym i zbyt energicznym zwierzem. Lubię inteligentne rozmowy na każdy temat, filmy, książki i muzykę i gry komputerowe. Szybko się uczę, nawet jeśli nie muszę- czuję wewnętrzną pustkę, jeżeli czegoś nie wiem, nie umiem i nie rozumiem. Lubię nowe rzeczy, nowych, ciekawych ludzi, którzy chcą i potrafią zrobić coś ze swoim życiem.

:* <- buziak za wytrwałość w czytaniu

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies