powrót do wyników wyszukiwania

uniquemistress

Ta osoba zweryfikowała swoje konto (co to?)

Osoby, które zweryfikowały swoje konto zazwyczaj są poważnie zainteresowane nawiązaniem relacji BDSM, realne i nie są żartownisiami.

Wyjątkowa Pani

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Piekary Śląskie
Województwo:Śląskie
Wiek:32 lat(a)
Sponsoring:płatność z góry
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:kobietę, mężczyznę
Wzrost:162 cm
Waga:49 kg
Najbardziej lubię:pissing
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, tortury, pissing, fetysz, fisting
Ostatnio online:58 minut temu

Czy ta osoba wywiązuje się z tego co obiecuje?
Tak 5, Nie 1, 83% pozytywnych opinii

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

PROSZĘ O DOKŁADNE PRZECZYTANIE CAŁEGO TEKSTU OGŁOSZENIA GDYŻ TYLKO Z TAKIMI OSOBAMI PODEJMUJĘ DALSZĄ PRYWATNĄ KORESPONDENCJE.

Wyjątkowa, zmysłowa i bardzo władcza kobieta, która potrafi odpowiednio pokierować tego typu znajomością, gdyż to specyficzny i mroczny układ, ale jak bardzo podniecający i ciekawy.

Jeśli chcesz stać się jedną/ym z moich uległych podam na ogłoszeniu możliwości spotkania ze mną.
Spotkania i sesje są za odpowiednią danina, która nie powinna byś dla Ciebie karą tylko przyjemnością gdyż już w starożytności składano dary Królowej. Tylko prawdziwy uległy czerpie z tego ogromną radość i podniecenie. Danina obowiązuje jedynie mężczyzn, którzy chcą wielbić Panią. Kobiety są mile widziane bez składania daniny.
Przedstawię teraz szeroki wachlarz możliwości kontaktu ze mną dla poszczególnych osób:
*uległej kobiety, która raz w tygodniu (sobota ok. godziny 11-12) będzie wykonywała prace domowe by Pani nie zajmowała sobie czasu tak przyziemnymi sprawami. Oczywiście wszystko odbywać się będzie w duchu bdsm oraz pod nadzorem pejcza w ręku Pani. Oczywiście dla uległej, która spełni się w roli pokojówki możliwe są również typowe sesje w ramach nagrody.Powtarzam uległa nie składa daniny.
** szarmanckich mężczyzn, którzy chcą wyjść ze mną na kolację biznesową itp. Tutaj kwestia daniny jest rozpatrywana indywidualnie.
*** duża część osób pyta o dominację wirtualną, która u mnie polega na kupnie rzeczy należących do Pani ( pończochy, majtki, szpilki, bluzki, podpaski, tampony, mocz itp.), praktycznie wszystkiego co można wysłać gdyż ile ludzi tyle fetyszy.
**** kawa z Panią dla osób, które boją się umówić na sesje lub nie wierzą że jestem realna. Jest to też dobra propozycja dla tych, którzy dopiero chcą wejść w świat bdsm. Koszt kawy w moim towarzystwie to 100zł płatne podczas rezerwacji terminu.
**** fetysz stóp i butów w miejscu publicznym np. w kinie lub na parkingu przed samochodem.Koszt spotkania 200zł płatne podczas rezerwacji terminu.
**** dominacja realna czyli kwintesencja znajomości Pani z uległym. Zawsze jestem przygotowana na najwyższym poziomie do takiego spotkania, gdyż jest to moja pasja a nie praca. Sesja trwa ok. 2-3 godziny i odbywa się zawsze w hotelu gdyż cenie sobie dyskrecje zarówno Swoją jak i Twoją. Szczegóły do uzgodnienia w prywatnej korespondencji.Koszt takiego spotkania to 500zł płatna podczas rezerwacji terminu lub połowa jeśli to pierwszy raz i się boisz by wystarczyło na rezzerwacje hotelu.
Widać wiec, iż jest to Moja pasja gdyż spotkania są na dość dostępnym poziomie biorąc pod uwagę fakt, iż połowa daniny praktycznie zawsze starcza z ledwością na dobry hotel.
Tak wiec podałam mnóstwo możliwości poznania mnie w realnej znajomości. Wystarczy być konkretny i traktować mnie tak samo z klasą jak ja traktuje Was. Uważam, iż tylko prawdziwy i silny mężczyzna potrafi być prawdziwym uległym, gdyż to potężna siła psychiczna pozwala mu nago klęczeć przed nieznajomą kobietą. Ze względu na dużą liczbę widomości, które są wg schematu kopiuj wklej wprowadzam zasadę, iż każda wiadomość do mnie musi rozpoczynać się od słowa UNIQUEMISTRESS wtedy mam cień pewności, że postarałeś się przeczytać ogłoszenie od początku do końca, a nie tylko patrząc na fotkę.
Zapraszam więc do realnego kontaktu ze mną

Pozdrawiam

P.S.Bardzo mądre posunięcie admina lub twórców strony z ocenami. Chyba chcieli coś na wzór allegro i to byłoby super pomysłem. A nie że ten kto nie skorzystał z usługi może oceniać. I głownia tylko tacy będą ocenia, którzy nie dostają szansy spotkania się z ze mną lub innymi wymagającymi osobami.
Oceny dodają anonimowo wiec tylko to potrafią. Czysty polski hejt nie mający nic wspólnego z realiami.
Zresztą prawdziwi ulegli widzą jak długo dany profil jest na stronach bdsm lub innych portalach typu twiter.
Myślący potrafi to zweryfikować.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone