powrót do wyników wyszukiwania

Fastidious

Ta osoba zweryfikowała swoje konto (co to?)

Jedwabiu zamiast szmat

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Wrocław
Województwo:Dolnośląskie
Wiek:20 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:kobietę, mężczyznę, parę
Wzrost:164 cm
Waga:52 kg
Najbardziej lubię:spanking
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:spanking, tortury, pissing, fetysz
Ostatnio online:jestem online

Napisz do niej
Pokaż adres email - nie wymaga rejestracji
Zapamiętaj ją

Na samym wstępie pragnę poinformować, że osoby szukające tutaj seksu powinny szukać dalej. Obrzydza mnie to.

Jeśli jedynym co masz sobą do zaoferowania jest twoja uległość i nie masz zamiaru tego zmienić możesz się liczyć z tym, że moja odpowiedź na twoją wiadomość będzie negatywna. Natomiast uważając, iż męskie zdjęcia topless są w jakikolwiek sposób kreatywne i chwytliwe nie musisz nawet pisać. Nie poszukuję tutaj niskiej jakości szmat z odzysku. Szukam tu jedwabiu.

Jestem zainteresowana zarówno relacjami realnymi jak i wirtualnymi. Interesują mnie poważne osoby w każdym wieku. Tresurę wirtualną traktuje jako obowiązkowy etap wstępny. Jest ona przy tym bardzo wymagająca. W kwestii pochodzenia osób uległych nie stawiam barier. To one powinny dostosować się do mnie i moich możliwości. Zaznaczam także, iż tresurę przeprowadzam wspólnie z moim partnerem. W przypadku tresury wirtualnej to my podejmiemy decyzje przed kim bezpośrednio będziesz odpowiadać. Działamy także na terytorium miasta Poznania.

Poza ujętymi w podstawowej części profilu praktykami interesuje mnie: petplay, pełna kontrola, ritual. Nie oznacza to jednak, że moim i naszym celem jest niszczenie życia osób uległych. Chcemy, żeby stawały się one co raz bardziej wartościowe i przynosiły nam dumę.

Określenia się przez nas jako nieoczekujących sponsoringu od osób uległych nie traktujemy jako pewnego dla każdego przypadku.

Sugeruję, aby osoby przeze mnie zapamiętane taki fakt traktowały jako wyróżnienie i zaproszenie do rozmowy. W większości przypadków oczekiwanie na wiadomość z mojej strony może okazać się bezcelowe. Proszę o wkomponowanie w wstęp konwersacji frazy "jednorożek". Im większą kreatywnością się wykażesz tym większe masz szanse na moją odpowiedź.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone