powrót do wyników wyszukiwania

Fastidious

Ta osoba zweryfikowała swoje konto (co to?)

Osoby, które zweryfikowały swoje konto zazwyczaj są poważnie zainteresowane nawiązaniem relacji BDSM, realne i nie są żartownisiami.

Jedwabiu zamiast szmat

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Wrocław
Województwo:Dolnośląskie
Wiek:20 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:kobietę, mężczyznę, parę
Wzrost:164 cm
Waga:52 kg
Najbardziej lubię:spanking
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:spanking, tortury, fetysz
Ostatnio online:2 godziny temu

Napisz do niej
Pokaż adres email - nie wymaga rejestracji
Zapamiętaj ją

Na samym wstępie pragnę poinformować, że osoby szukające tutaj seksu powinny szukać dalej. Obrzydza mnie to.

Jeśli jedynym, co masz sobą do zaoferowania jest twoja uległość i nie masz zamiaru tego zmienić możesz się liczyć z tym, że moja odpowiedź na twoją wiadomość będzie negatywna. Natomiast uważając, iż „męskie zdjęcia topless” są w jakikolwiek sposób kreatywne i chwytliwe nie musisz nawet pisać.

Nie interesują mnie osoby niepoważne tak samo, jak twoje pochodzenie. Jeśli nie należysz do cierpliwych osób to zdecydowanie nie jestem dominą dla ciebie. Tresurę wirtualną traktuje, jako obowiązkowy etap wstępny.

Proszę o wkomponowanie w wstęp konwersacji frazy "jednorożek". Im większą kreatywnością się wykażesz tym większe masz szanse na moją odpowiedź. Nie zachowując zasad poprawnej polszczyzny i kultury osobistej spotkasz się z moją dezaprobatą. Akapit ten istnieje jedynie w celu łatwiejszej weryfikacji ewentualnych idiotów i ignorantów.

Sugeruję, aby osoby przeze mnie zapamiętane taki fakt traktowały, jako wyróżnienie i zaproszenie do rozmowy. W większości przypadków oczekiwanie na wiadomość z mojej strony może okazać się bezcelowe.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone