powrót do wyników wyszukiwania

Stare Koronki

Ta osoba zweryfikowała swoje konto (co to?)

Za siedmioma górami, za siedmioma rzekami ...

Płeć:Kobieta
Orientacja:Uległa / uległy
Miasto:Gdańsk
Województwo:Pomorskie
Wiek:48 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:rozwiedziony / rozwiedziona
Poznam:mężczyznę
Wzrost:170 cm
Waga:90 kg
Najbardziej lubię:bondage
Lekko czy ostro:lekko
Lubię:bondage, spanking, tortury, sex, fetysz
Ostatnio online:4 godziny temu

Napisz do niej
Pokaż adres email - nie wymaga rejestracji
Zapamiętaj ją

Magiczne słowa.

Nie jestem uległą. Jestem ulegającą od czasu do czasu. Lekko to kluczowe słowo. Oczekuję z Twojej strony subtelnego i wyrafinowanego działania. Wrażliwa, czuła, subtelna, która potrzebuje delikatności i sensualnego dotyku. BDSM to gra wbrew stereotypom.

Nie jest istotne jak się nazywam, gdzie pracuję i co robię. Czasami prowadzę podwójne życie. Nie żądaj zdjęć twarzy, numerów telefonu a tym bardziej wirtualnych sesji. Spotkania w rzeczywistości. ;-]] Potem zastanowimy się czy kontynuować.

Nie szukam związku ale relacji. Nie interesują mnie jednorazowe strzały. Taki dobry znajomy, może z czasem przyjaciel. Człowiek dojrzały, wolny. Osobom w związkach - dziękuję.

Lubię wysokich mężczyzn. Proszę weź to pod uwagę. Intelekt też nie jest bez znaczenia.

Zaangażowanie

Otrzymasz je ode mnie. Starania uległej, jej zaangażowanie, gotowość do doskonalenia się i uczenia. Brzmi jak doktryna edukacyjna a nie erotyczna przygoda. Zatem niech będzie przygoda.

Zaufanie

Zaufaniem się obdarza. Musisz je zbudować. Aby zdecydować się na aktywność, trzeba się partnerowi poddać, poznać techniki i ewentualne konsekwencje ich stosowania. Z czasem być może uznam, że posiadasz jakieś umiejętności i potrafisz je odpowiednio wykorzystać. ;-]]]

Przyjaźń.

Relacja bez wyrachowania, zimnej kalkulacji, egoizmu w kwestii dawania i brania przyjemności. Pełna czułości, dotyku, głaskania, pocałunków od takiego Dominującego który będzie w stanie to dać.

Kim bywam?

Kobietą, z którą się rozmawia, traktuje z szacunkiem i myśli także o niej mimo jej uległości. ;-)

Kopciuszkiem na co dzień zapracowanym i zabieganym. W czasie wolnym rzucam się w kolorowe szaleństwo. Szpilek nie gubię ale czasopismo lub kolorową chustę mogę, proszę Księcia Pana.

Królewną Śnieżką miłą i przyjazną, sączącą drinka w towarzystwie gnomów. Przysiądź się, choćby z ciekawości.

Czerwonym Kapturkiem zbłąkaną dziewczynką krążącą po cielnym lesie pełnym niebezpieczeństw. Bądź przystojniakiem, na którego widok serce zabije szybciej. ;-]]] **Proszę Wilka, gdzie znajdę przystanek/ kawiarnię z doskonałą kawę/ coś ciekawego do obejrzenia/ cienisty park?**

Czasami staję się Królową Śniegu dumną, trzymającą mężczyzn na dystans. Przecież im trudniej tym fajniej.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone