powrót do wyników wyszukiwania

Bogini Mitra

Ta osoba zweryfikowała swoje konto (co to?)

Władczyni Duszy

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Gdańsk
Województwo:Pomorskie
Wiek:25 lat(a)
Sponsoring:płatność z góry
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:kobietę, mężczyznę, parę
Wzrost:175 cm
Waga:56 kg
Najbardziej lubię:spanking
Lekko czy ostro:bardzo ostro
Lubię:bondage, spanking, tortury, pissing, fetysz, fisting
Ostatnio online:15 godzin temu

Czy ta osoba wywiązuje się z tego co obiecuje?
Tak 2, Nie 2, 50% pozytywnych opinii

Napisz do niej
Pokaż adres email - nie wymaga rejestracji
Zapamiętaj ją

W pierwszej wiadomości podajesz swój numer telefonu i proponowaną daninę. Jeśli umówisz się na konkretną datę i godzinę i nie poinformujesz mnie odpowiednio wcześniej, że jednak nie będziesz z jakiegoś powodu- przyjmujesz do wiadomości i zgadzasz się na przekazywanie go dalej na różnych stronach i innym pseudo uległym.
Uczciwi i potrafiący się zachować - nie mają się jednak czego obawiać i zapewniam 100% dyskrecji.
UWAGA!!!
RODO zaniepokojeni- wyłudzanie mojego numeru tylko po to żeby masturbować się do słuchawki - też jest nielegalne i nieuczciwe, ponieważ numer podaje tylko celem umówienia się na sesje.

PO UMÓWIENIU SESJI, MASZ OBOWIĄZEK WYSTAWIENIA MI NEGATYWNEJ OPINII. TAK DOBRZE CZYTASZ NEGATYWNEJ. NAWET JEŚLI JESTEŚ NIESAMOWICIE ZADOWOLONY Z KONWERSACJI I SPOTKANIA. TO I TAK NIE JEST WERYFIKOWANE, A CIESZYĆ BĘDZIE MNIE OGROMNIE, ŻE ULEGLI I TAK BĘDĄ BŁAGAĆ O KOLEJNE SESJE.

Pragnienie piękna...przynależności... poczucie oddania i spokój który daje zaufanie do Damy trzymającej w ręku bicz, i obcas na Twojej twarzy... Czy nie tego szukasz?
   Chcę bys zanurzył się w oddaniu dla MNie, byś chciał coraz bardziej i bardziej należeć do Mnie. Bo wiesz że to dla Ciebie dobre. Bardzo dobre... Oddawanie Mi czci jest słuszne...
Wielbić Mnie to zaszczyt... to szczęście...
Wiesz, że klęcząc przede Mną, drżący w podnieceniu, spełniasz swoje pragnienia, ucieleśniasz swoje szczęście. Chcesz Mi się oddawać coraz mocniej i mocniej...
   
   Zapraszam Cię, do Mojej Krainy Zapomnienia i Słodkiej Niewoli. Chcę poznać Twój umysł, spenetrować żądze, uzależnić od smaku moich stóp. Odważysz się? PRZYBĄDŹ NA ME WZEWANIE I POKŁOŃ SIĘ PRZED SWĄ BOGINIĄ. 
A znajdziesz wreszcie swój sens w życiu...
Może zbyt bardzo się boisz skomleć u mych stóp? Więc po prostu przyjdź, wypij kawę, wbij wzrok w ziemię bym nie pomyślała, że jesteś zbyt pyszny i bezczelny, i opowiedz mi o swych mrocznych zakamarkach duszy...Pani Zmysłów

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone