powrót do wyników wyszukiwania

aurora-borealis

Hedonistka

Płeć:Kobieta
Orientacja:switch
Miasto:Kraków
Województwo:Małopolskie
Wiek:30 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:kobietę, parę
Wzrost:163 cm
Waga:70 kg
Najbardziej lubię:sex
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:spanking, tortury, sex, pissing, fetysz, fisting
Ostatnio online:2 godziny temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

WOODSTOCK: zapraszam wszystkich którzy wybierają się na najpiękniejszy festiwal na świecie do kontaktu. Spotkajmy się, pogadajmy, wypijmy razem leszka:))jedziemy kilkuosobową klimatyczną grupą.


Witam..
Jestem uległą mojego Mistrza, wraz z Nim poszukujemy pary i/lub kobiety do wspólnych, raczej bardzo niegrzecznych, zabaw.. Mój Pan jest hetero i nie ulega w żadną stronę!
Ja jestem bi i Mistrzowi uległa, co nie oznacza że każdemu się podporządkuję....

Do pary: jeśli jesteście w takim układzie jak my, to świetnie- o coś takiego nam najbardziej chodzi. Jeśli jesteście oboje dominujący- będzie to wyzwanie dla nas wszystkich aby mnie okiełznać;). Jeśli natomiast jesteście ulegli przeczytajcie punkt poniżej i odnieście do siebie...

Do kobiety: jesteś uległa i czegoś szukasz..może pojedynczej sesji a może kilku dyskretnych spotkań, być może również długiej relacji.. Zdecydowanie wolimy nastawiać się, że spotkań będzie więcej, gdyż dopiero po lepszym poznaniu się wzajemnie możemy w pełni zaspokajać nasze pragnienia. Możemy też zaoferować relację 24/7 z pełną opieką nad tobą.. Porozmawiaj z nami bo jest duża szansa, że przy nas poczujesz się spełniona...

Jesteśmy zwolennikami szybkiego kontaktu na żywo oraz weryfikacji telefonicznej lub Skype przed spotkaniem:) po prostu za dużo tu kont widmo;)

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone