powrót do wyników wyszukiwania

Minetkowa

Ta osoba zweryfikowała swoje konto (co to?)

rimming, facesitting, stopy, pończochy

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Katowice
Województwo:Śląskie
Wiek:41 lat(a)
Sponsoring:płatność na spotkaniu
Stan cywilny:rozwiedziony / rozwiedziona
Poznam:kobietę, mężczyznę, parę
Wzrost:177 cm
Waga:105 kg
Najbardziej lubię:fetysz
Lekko czy ostro:lekko
Lubię:bondage, spanking, sex, pissing, fetysz
Ostatnio online:1 godzinę temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Jestem Kobietą z naturalnie zarośniętą cipusią, potężnymi udami i dużymi pośladkami oraz pięknymi, zadbanymi stopami r. 42.

Jestem fetyszystką, kocham pieszczoty cipeczki i pupy oraz moich pięknych stóp, a także odgrywanie ról jako strona dominująca. Lubię zabawy typu: lekarka/pielęgniarka i pacjent (potrafię zrobić zastrzyki), nauczycielka/korepetytorka i uczeń, mama i syn, lubię gdy mężczyzna służy za mebel, sprzątaczkę. Marzę o tym aby mnie pieściło dwóch mężczyzn oraz aby dochodzić na oczach podglądacza, najchętniej kobiety będąc lizaną przez jej męża/partnera. Lubię zgniatać tyłkiem i udami, podduszać, popuszczać mocz do ust, mieć lizany odbyt. Chciałabym oglądać jak robi to dwoje mężczyzn. Jeszcze niejedną fantazję mam ale trudno tu pisać o wszystkim.

Wynajmuję mieszkanie, aby móc realizować swoje fantazje, dlatego obowiązuje partycypowanie w kosztach czyli danina. Pozwoli to na wynajem mieszkania na kolejny miesiąc i jak to się mówi, zabawa dalej trwa. Napisz jaką kwotę proponujesz za spotkanie na początku korespondencji i miejmy te ustalenia za sobą. to kwestia drugoplanowa. najważniejsze toznalezienie wspólnego mianownika, aby spotkanie było satysfakcjonujące dla każdej ze stron. Szukam najchętniej stałego układu. Czekam na poważne oferty. Nie interesują mnie tacy, którzy wycofują się w ostatniej chwili!

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulamin | polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone | polityka cookies