powrót do wyników wyszukiwania

WyjatkowaPani

Ta osoba zweryfikowała swoje konto (co to?)

Zapraszam, do uważnego czytania też.

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Kraków
Województwo:Małopolskie
Wiek:30 lat(a)
Sponsoring:płatność na spotkaniu
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:kobietę, mężczyznę, parę
Wzrost:167 cm
Waga:58 kg
Najbardziej lubię:fetysz
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, tortury, pissing, fetysz, fisting
Ostatnio online:jestem online

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Witam,
sprawy zawodowe zmuszają mnie do ograniczenia mojej aktywności, spotkań z Wami. Praktycznie nie mam na nie czasu, ale uzależniłam się od nich, bo zawsze sprawiają mi ogromną przyjemność, podniecają. Postanowiłam być dostępna tylko dla wybranych, mam na myśli gentlemanów.
Przede wszystkim, tych którzy chcą być u moich stóp, minimum 2 godziny, a wydatek 400-500 zł, w zależności od zakresu sesji, nie będzie problemem. W miesiącu mam dla Was jedynie 2-3 terminy.

Najchętniej spotykam się z fetyszystami!
Pieszczoty stóp, wszelkie zabawy fetyszowe
i spanking, to moje ulubione praktyki.
Poza tym uwielbiam footjob, handjob, kuszenie, tease and denial, zabawy związane
z pończochami, rajstopami i szpilkami, kontrole masturbacji i podniecenia, usługiwanie mi, trampling, plucie, cbt, tortury sutków, feminizacja, dog i pony play, oraz unieruchamianie. Dla amatorów ostrzejszych doznań, zabawy medical.

Jestem elegancką Damą, mam bardzo zgrabną figurę. Długie, zadbane włosy to kolejny z moich atutów. Podobnie jest z moim głosem, kusi swoją barwą, działa na zmysły, podnieca.

Moje super zgrabne, długie nogi, zniewalająco piękne stopy i smukłe kostki przyciągają Wasze spojrzenia, które sprawiają mi ogromną przyjemność. Uwielbiam kiedy za moimi obcasami, pełzacie po parkiecie, zachłannie całujecie moje stopy i jesteście pełni podziwu. W tej pozycji macie świetną sposobność, okazania mi swojego oddania,
dawania dużej satysfakcji. To prawdziwa uczta dla amatorów fetyszu stóp.
Damie trzeba okazywać uwielbienie, podziw, Pani zasługuje na to. Musisz pokornie chylić czoła do moich stóp, tam jest przecież Twoje wymarzone miejsce. Ty adorujesz stopy, ja pejczem odkładam Twój wypięty tyłek.
Oj tak, będzie bolało, bo sprawi mi kolejną przyjemność.

Jeśli szukasz wulgarnej osoby, która krzyczy czy przeklina, to źle trafiłeś, nie ten adres!
W relacji z Wyjątkową Panią, ważną i wręcz konieczną powinnością, jest okazywanie należnego szacunku oraz bezwzględne posłuszeństwo! Sama reprezentuje poziom kultury i estetyki, który usatysfakcjonuje najbardziej wybrednych! Dlatego od Was wymagam gantlemańskich postaw i zachowań! Twoja kultura osobista jest więc kluczowa.

Interesują mnie wyłącznie realne spotkania!
Poproś więc o nr telefonu do Wyjątkowej Pani, a kiedy już go otrzymasz, nie dzwoń, a jedynie wyślij smsa, koniecznie ze swoim nickiem.
Ważne, czekajcie cierpliwie na moją reakcję,
wiadomości, czy smsów dostaję wiele, odniesienie się do wszystkich, musi trochę potrwać! Kiedy ciągle nie odpowiadam, a Tobie zależy na kontakcie ze mną, napisz kolejnego smsa lub wiadomość!!!

Wiem, że wielu z Was lubi, czerpie przyjemność
z trwałych zapachów swojej wymarzonej Pani. Chętnie sprzedam majteczki, pończochy, rajstopy, bodystocking, mam też kilka par tenisówek i bucików na szpilce. Mogę przesłać też swój pissing. Świadomość, że to Was podnieca, na mnie działa identycznie. Chętnych na takie zakupy, zapraszam do kontaktu.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone