powrót do wyników wyszukiwania

Femelle

Jestem tutaj... zobaczymy na jak długo

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Bielsko-Biała
Województwo:Śląskie
Wiek:39 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:żonaty / zamężna
Poznam:kobietę, mężczyznę, parę
Wzrost:169 cm
Waga:65 kg
Najbardziej lubię:bondage
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, tortury, sex, fetysz
Ostatnio online:1 dzień temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Szukam uległego na WIRTUALNY układ, na dłużej (mój poprzedni układ trwał ponad 4 lata). Układ ten, to specyficzna dominacja - jej szczegóły poniżej. Nie robię tego w celach zarobkowych, robię to, bo lubię.

Znajomość rozpoczyna się rozmową pisemną. Jeśli uznam, że może coś z tego wyjść, to zanim zaczniemy cokolwiek, umawiamy się na termin, kiedy oboje możemy na spokojnie i swobodnie porozmawiać głosowo na skype, chcociaz przez chwilę. Jeśli po rozmowie oboje uznamy, że przenosimy znajomość na inny tor - to tak właśnie się dzieje.
Dominacja odbywa się drogą mailową oraz poprzez skype. Głownie jest to forma pisemna, ze względu na fakt, że aby móc porozmawiać głosowo obie strony muszą mieć pełną swobodę, a to nie zawsze jest łatwo. Jednak to, że możliwa jest rozmowa głosowa nie oznacza, ze jestem seks telefonem. Nie pokazuję się też w kamerze - szukasz seks kamer - tutaj tego nie znajdziesz.

Szukam mężczyzny w związku, gotowego oddać mi swoje życie seksualne wraz ze swoją patnerką, która jest częscią tegoż życia seksualnego (bez jej wiedzy i bezpośredniego udziału). Jeśli będziesz chciał mi ulec, będziesz musiał się przede mna otworzyć, swoje zycie intymne, swoje myśli. Poczujesz ze tracisz kontrole i ze naprawdę jesteś moim psem, a ona moja suczka.

Twoim obowiązkiem będzie opisywanie każdego przejawu twojego zycia seksualnego jak masturbacja, seks, nawet rozmowy o seksie itd. Będziesz dostawal zadania do wykonania. W zadaniach czesto korzystam z jej bielziny, butów, seks zabawek, zdjec. Prócz tego zadania "na żywo" na skype - oboje jestesmy na skype i dominuję cię, tzn wydaję polecenia. Nie są to polecenia typu: "usiadz i wal szybciej/wolniej", ale dużo bardziej wyszukane, z wykorzystaniem pośrednim, bez jej udzialu, twojej kobiety, tzn jej butow, ubran, sex zabawek, innych rzeczy, zdjec, informacji o niej. Nie skupiam się jak większość Domin na dominacji czysto fizycznej, zadawaniu bólu itd, ale dominuje także (często głównie) psychicznie.
Procz tego będziesz mi oddawal swoja kobiete poprzez jej zdjęcia - robione specjalnie dla mnie z ukrycia lub kiedy wie ze robisz, ale nie wie ze dla waszej Pani oraz przez odpowiadanie na pytania.
Szukam uległego, a nie kłody, dlatego sam też możesz proponować, dawać pomysł jak twoim zdaniem możesz zadowolić swoją Panią.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone