powrót do wyników wyszukiwania

hygge

Cuckold.

Płeć:Kobieta
Orientacja:Uległa / uległy
Miasto:Kraków
Województwo:Małopolskie
Wiek:33 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:żonaty / zamężna
Poznam:mężczyznę
Wzrost:172 cm
Waga:59 kg
Najbardziej lubię:bondage
Lekko czy ostro:lekko
Lubię:bondage, spanking, tortury, sex, fetysz, fisting
Ostatnio online:1 dzień temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Jesteśmy małżeństwem, które uwielbia zabawy w cuckold. Nie kwalifikujemy się jednak do żadnego książkowego schematu i nawet nie próbuj nas w nim zamykać! Nie interesuje nas cuckold uległa-rogacz-bull. Ja lubię ulegać w łóżku (do tego jednak długa droga i najpierw musisz owładnąć mój umysł, potem może Ci się uda ciało), mój mąż jest dominujący i szukamy do dłuższej relacji drugiego dominującego mężczyzny. Nie ma wspanialszego uczucia niż iść pod rękę z ulicą z dwoma samcami alpha wiedząc, że będzie to cudowna noc! ;).

Wiem, że to nie są zabawy dla każdego, dlatego nigdy nie zaczepiam pierwsza. Na sensowną wiadomość zawsze odpiszę. Nie mam jednak zamiaru skupiać się tylko na tym, więc jeśli po kilku wiadomościach nie masz zamiaru się pokazać i spotkać choćby na kawę to proszę o uszanowanie mojego czasu i zwyczajne pominięcie tego anonsu. Jeśli dodałam Cię do obserwowanych to zapewne miałaś na sobie świetną koszulę lub garnitur, które uwielbiam i nie mogłam się oprzeć ;). To mój ogromny fetysz. Kręcą mnie także atrybuty niektórych zawodów: toga, kitel lekarski, mundur - zdecydowanie tak! Chętnie znajdę ich wykorzystanie... ;)

Stawiam wysokie wymagania mężczyznom, ale zaczynam od siebie dlatego jeśli szukasz czegoś niebanalnego, kogoś z kim można się zafascynować i porozmawiać na wiele tematów to pisz śmiało ;).  Obydwoje jesteśmy wysocy (w szpilkach mam 185 wzrostu, więc od tego pułapu zaczynamy) wysportowani, atrakcyjni. Chodzimy na siłownię, jeździmy na nartach, żeglujemy, nurkujemy. Czytamy książki i dużo podróżujemy. Saunujemy i opalamy się nago. Chętnie zaprosimy do naszego świata Pana, który ma podobne zainteresowania lub potrafi zarażać swoimi :). Szukamy kogoś kto się z nami zaprzyjaźni i przy zgodzie całej trójki będziemy spełniać nasze fantazje, których mamy mnóstwo! Wymagamy bystrości, inteligencji i wysokiej kultury osobistej.

Prowadzimy ciekawe i kolorowe życie i zaprosimy do niego kulturalnego Pana, ale nie licz na to, że będę Twoją przerwą na kawę, albo umilaczką delegacji! Jeśli nie masz czasu żeby spotykać się z nami w weekend to nie pisz! Szukamy przyjaciela domu i kogoś z kim można nawiązać intensywny i płomienny romans...

Ciekawa para, w której zainteresowania się wstrzelamy, również mile widziana... Nie jesteśmy zamknięci na kobiety i chętną Panią także zaprosimy i ugościmy w jakimś ciekawym układzie... ;)

Ponieważ bardzo dużo podróżujemy i czasem nie ma nas tygodniami usuwam na ten czas zdjęcia. Jeśli widnieją w profilu to znaczy, że jesteśmy w Krakowie, albo bardzo blisko i jesteśmy otwarci na nową znajomość.

Proszę nie składać mi propozycji dominowania nad psami, bo to nie moja bajka. Proszę nie składać mi żadnych propozycji z pieniędzmi w tle, bo nie ma takiej kasy, za którą byłabym w stanie poświęcić swoją godność!

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone