powrót do wyników wyszukiwania

RocketBabyDolls

Ta osoba zweryfikowała swoje konto (co to?)

+ dla tych, co skojarzą login

Płeć:Kobieta
Orientacja:switch
Miasto:Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Wiek:22 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:kobietę, mężczyznę, parę
Wzrost:166 cm
Waga:80 kg
Najbardziej lubię:bondage
Lekko czy ostro:lekko
Lubię:bondage, spanking, sex, fetysz
Ostatnio online:1 tydzień temu

Napisz do niej
Pokaż adres email - nie wymaga rejestracji
Zapamiętaj ją

Nie mam wielkiego doświadczenia ani w dominacji, ani w uległości, lecz z natury jestem uległa, a i posiadam ostry charakterek, którym mogę zdominować. Nie szukam na stałe, w odróżnieniu od przytłaczającej ilości osób na tym portalu, ale nie zarzekam się, i jeśli jesteś osobą, z którą mam szanse odczuć spełnienie nie tylko seksualne, badź iskry skaczą między nami jak między ogolonymi drutami, to z ogromnym prawdopodobieństwem coś między nami powstanie. Bardzo proszę o pisanie tylko osoby posiadające zdjęcia. Ja posiadam zdjęcie, wiec mam prawo wymagać tego i od was.

Szukam kobiet, bo...

... Bo związki z kobietami doprowadzają mnie do szału w jak najprzyjemniejszej jego formie. To jest dla ekstaza estetyczna i bez kontaktów z kobietą nie mogę wytrzymać długo.

Szukam mężczyzn, bo...

... Bez nich też spełnienie dla mnie jest nie możliwe. Kobieta może być choć tysiąc razy piękna i cudowna, lecz w męskim ciele i umyśle też szukam spełnienia. Podkreślam, w umyśle, więc panowie, proszę o czytanie ze zrozumieniem. Jako ochrona przed tymi, co piszą tylko zobaczywszy zdjęcie proszę o umieszczenie na początku wiadomości do mnie kodowego wyrazu "niebieskie znaki stop". Inaczej wiadomość automatycznie leci do kosza. Dziękuję.

Szukam par, bo...

... Według mnie najlepiej jest się uczyć, spoglądając jak to robi ktoś, bądź jak prowadzi cię za rączkę. Dlatego bede niezmiernie wdzięczna za pomoc w robieniu pierwszych kroków w tym świecie od kogoś, kto odnalazł już szczęście w spełnieniu swych pragnień.

A tak poza tym wszystkim to szukam również i coś stałego, bardziej uległego, swoją prawdziwą parę. Kogoś, z kim zechcę związać coś więcej, niż podzielić łóżko na jedną upojną noc. Więc nie odrzucam nikogo, kto szuka bardziej na stałe.

Biegnę przez życie, spełniając się w różnych aspektach i z każdym dniem stając się silniejsza i mądrzejsza. Biegnę z krótkimi przerwami by zaczerpnąć tchu, biegnę bez orientacji w przestrzeni. I ten, kto będzie w stanie mnie zatrzymać, przystopować, i zmusić do zorientowania się gdzie jestem i po co biegnę będzie nagrodzony prawdziwą, omdlewającą władzą nade mną, moim posłuszeństwem i oddaniem.

Chcę byś był moim opiekunem, moim kochnkiem i najmądrzejszym nauczycielem. Kto wie, może to właśnie tu znajdę tą właściwą osobę. Może jesteś nią ty. O ile się nie wystraszysz, bo nie zawsze jest prostą sprawą ugiąć kogoś, kto jest stworzony do wolności ptaka. Nawet jeśli ten ktoś sam chcę ugiąć kolana, nawet jeśli wolność jest przekleństwem. Instynkty są silniejsze niż najlepsze upojenie i najgorsze uzależnienie.

Sprawdźmy, czy jesteś w stanie mnie uspoikoić, i nie gonić się za końcem, przeżywając to życie w histerycznych poszukiwaniach. Sprawdźmy, czy starczy ci mądrości przemówić do mojego "Ja". Sprawdźmy, czy starczy ci charyzmy by mnie oczarować. Sprawdźmy, czy starczy ci odwagi stanąć twarzą w twarz z moimi demonami. Sprawdźmy... Jeśli chcesz :D

__________

Niezmiernie chętnie poznam panów z biseksualną orientacją.Jak również i osób przekrojowo znajomych z pojęciem "anime-manga-manchwa". Jestem pewna że będziemy mieli o czym porozmawiać
__________

Upd.
Codziennie i coraz bardziej przeświadczam się że faceci z głową na karku, a nie w punkcie poniżej pasa łączący z tym poczucie humoru bądź elementarną łagodnością prawie wygineli. Oczywiście, wydobywanie z człowieka takich cech jest ciekawym wyzwaniem, ale męczy robienie to non-stop. DLATEGO RÓWNIEŻ ZAPRASZAM KOBIETY. Tylko na nie została mi nadzieja. Że choć one nie są stracone dla świata.
__________

Dla niektórych panów lub pań jest opcja sponsoringu mnie w ramach spełnienia mojego fetyszu.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone