powrót do wyników wyszukiwania

Healah

Ta osoba zweryfikowała swoje konto (co to?)

Do nogi!

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Gdańsk
Województwo:Pomorskie
Wiek:24 lat(a)
Sponsoring:płatność na spotkaniu
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:kobietę, mężczyznę, parę
Wzrost:175 cm
Waga:75 kg
Najbardziej lubię:tortury
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, tortury, fetysz, fisting
Ostatnio online:jestem online

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Chodź, pokażę ci podniecenie przeplatane strachem. Przy mnie zobaczysz, czym jest dyscyplina i posłuszeństwo. Oferuję ci swój czas po to, byś miał okazję stać się moją zabawką na której realizuję swoje fantazje. Przyjmuję doświadczonych, jak i początkujących uległych. Przez "osoby początkujące" mam na myśli świadomych swojej uległości mężczyzn. Żegnam panów liczących na łatwy spust / spotkanie z ładną dziewczyną bez wysiłku ze swojej strony / seks telefon, mylicie portale. Prowadzę pojedyncze sesje, ale docelowo poszukuję stałych, długotrwałych relacji. Uwielbiam obserwować jak rozwijacie się pod moim surowym okiem.

Moje ulubione sesje to te które łączą ze sobą elementy takie jak chłosta, spanking, cbt oraz poniżenie podszyte uwodzeniem i erotyką. Tease and denial to praktyka, którą uwielbiam torturować uległych. Oprócz sadystycznych skłonności mam słabość do wszelkich pieszczot stóp. Fetysz ten jest jednym z moich ulubionych i lubię wszystko co z nim związane; food sploshing, masaż, lizanie i składanie pocałunków. Oprócz wszystkich tych praktyk chętnie podejmuję się tematyki roleplay, szczególnie sissy play oraz pet play.

W ostatnim czasie zaczęły mnie fascynować praktyki forced bi oraz sesje cuckold, możliwość sesji z udziałem młodego, dobrze wyposażonego mężczyzny.

Prawdziwi masochiści zdarzają się rzadko, lecz jeśli uważasz się za takiego - oddaj się w moje ręce. Poczujesz czym jest prawdziwe zniewolenie i ból. Prócz tradycyjnych tortur uwielbiam electro i medical.

Pozostałe wykonywane przeze mnie praktyki: forced bi, strap on oraz wszelkie zabawy analne, trampling, tortury sutków

Prowadzę podwójne sesje z Paniami ze studia House Of Sin.

Zapraszam do profesjonalnie wyposażonego studia House Of Sin, mieści się w Gdańsku, w niedalekiej odległości od obwodnicy. Znajdziesz tam wysokiej jakości meble BDSM oraz sprzęt. W studio znajduje się również cela więzienna, pokój medyczny, rama do podwieszania, fuck machine oraz wiele innych.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone