powrót do wyników wyszukiwania

Amelinijka

Profil pamiątkowy. Nie szukam nowych znajomości.

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Poznań
Województwo:Wielkopolskie
Wiek:24 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:mężczyznę
Wzrost:177 cm
Waga:51 kg
Najbardziej lubię:fetysz
Lekko czy ostro:lekko
Lubię:fetysz
Ostatnio online:1 tydzień temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

"Domme" - najzwyczajniej, jestem pewną siebie dziewczyną, świadomą i akceptującą siebie. Nie jestem "szpicrutową dominą", nie jestem "panią". Co jednak nie znaczy, że zwolniony jesteś z szacunku, czci i upoważniony do obycia interpersonalnego na poziomie gruszki. Jeżeli cięty dowcip jest miodem na Twe serce, być może upuszczę Ci krwi bolesną pieszczotą swojego języka.

Nikogo nie "szukam" i nie "spotykam się". Ale... :-) Jeżeli kiedyś znajdzie się tutaj rzeczywiście interesująca i godna uwagi osoba, być może (być może!) wezmę pod uwagę propozycję poznania się. W pozostałych wypadkach - nie tylko niczego nie obiecuję, co wręcz zniechęcam do uporczywego napraszania się.

Mężczyźni? W kategorii tej mieszczą się ludzie stwarzający wyzwanie intelektualne, świadomi swej wartości, lecz z poukładanym ego, z dystansem, lecz głową we właściwym miejscu (główką również). :-) Osobniki beta - wypadają za burtę. Jeżeli dodatkowo obce Ci są dobre maniery, obycie i/lub zasady interpunkcji, oszczędź mi jednozdaniowych katuszy "trzytania swojich myźli". Merci beaucoup!

Do "świata fetyszu" trafiłam po drodze niegdysiejszej znajomości. Doceniam antropologiczne walory tej formy oddawania czci, co nie znaczy, że bawi mnie kolekcjonowanie "niewolników". Dominacja jest dla mnie autentycznym, naturalnym przedłużeniem osobowości i charakteru, a nie wulgarną inscenizacją pornograficzną. A zatem, błagalne skamlenie o możliwość korzenia się u moich stóp, skończy się wykorzystaniem tego faktu przeciwko Tobie - bosą odmową.

Możesz jedynie pomarzyć...

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone