powrót do wyników wyszukiwania

Inessa45

Ta osoba zweryfikowała swoje konto (co to?)

Osoby, które zweryfikowały swoje konto zazwyczaj są poważnie zainteresowane nawiązaniem relacji BDSM, realne i nie są żartownisiami.

Ogłaszam casting na stałego uległego .

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Zielona Góra
Województwo:Lubuskie
Wiek:59 lat(a)
Wsparcie materialne:nie oczekuję wsparcia
Stan cywilny:wdowiec / wdowa
Poznam:kobietę, mężczyznę, parę
Wzrost:170 cm
Waga:70 kg
Najbardziej lubię:spanking
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, ból, pissing, fetysz, scat, wosk, klamerki, inne
Ostatnio online:7 godzin temu

Napisz do niej
Pokaż telefon i adres email - nie wymaga rejestracji
Zapamiętaj ją

JA:
będę się śmiać, gdy ty będziesz cierpieć fantazje.
ty:
dowiesz się, jak to jest być przedmiotem, własnością Kobiety;
zaznasz poniżenia o jakim marzysz;
będę się relaksować, gdy ty będziesz wykonywać moje rozkazy;
będę podniecać się twoim poniżeniem, gdy staniesz się dziwką spełniającą moje fantazje
poczujesz ból i cierpienie.
Możesz być pewny, że z radością:
wykorzystam cię jako służbę domową, lokaja, szofera;
poniżę w miejscu publicznym;
napluję ci do pyska i każę wyczyścić językiem swoje buty;
przebiorę za dziewczynkę i wykorzystam jak dziwkę;
dam ci poczuć ból, bo lubię, gdy wijesz się pod moim obcasem i błagasz o litość;
uczynię cię swym podnóżkiem i wycieraczką.
Gdy klęcząc u mych Stóp wyznasz mi swoje pragnienia, a ja zadecyduję które spełnię i jak się tobą zabawię

Dziękuje wszystkim sympatykom Bdsm za za udział w mojej transmisji :) Śmieciu , dostarczyłeś wszystkim wiele niesamowitych wrażeń :) Pozdrawiam

uwaga; nie sugeruj się transmisjami z Moich sesji bo to na chwilę obecną cię przerasta, nie zadawaj pytań ;czy ze mną będzie tak samo; bo nie będzie. Do tego stopnia masochizmu dochodzi się z czasem, jeśli w ogóle. Nie każdy jest do tego zdolny. Nauka czerpania przyjemności z bólu o coraz większym natężeniu to długotrwały proces. Nie możesz się z tym równać tak samo jak Ja nie mogę tego na początku od ciebie wymagać. To przyniosło by odwrotny skutek do zamierzonego. Po takim pierwszym doświadczeniu miałbyś najprawdopodobniej dosyć na długo jeśli nie na zawsze.

Ręce opadają. Tyle w zasadzie powinnam tylko napisać. Nie można tego tłumaczyć w żaden sposób bo jest XXI wiek, już podobno nie ma analfabetów. Ale może opis na stronie jest zbyt obszerny, zbyt zawiły i zbyt niezrozumiały. Dlatego jeszcze raz w prostej formie dla tych ;normalnych o prostej konstrukcji. Nie interesują Mnie spotkania na kawki i herbatki. Nie interesuje Mnie klasyczny seks i klasyczna bliskość. Najprościej rzecz ujmując nie interesują Mnie ci ;normalni;waniliowi;klasyczni; Nie posiadacie niczego co mogło by Mnie zająć, zaciekawić, przyprawić o dreszcz o orgazmie nie wspominając.W obszarze Moich zainteresowań pozostają tylko mężczyźni o inklinacjach uległych, którzy poprzez swoją samoświadomość, gotowość do przeżywania rzeczy na wyższym poziomie niż tylko (no muszę to napisać) włóż-wyjmij są o wiele bardziej ciekawi i są o wiele większym wyzwaniem

. I tak oto czas by utworzyć białą liste i zamieścić na niej pierwszy nik który godzien jest miana uległego.:)

Śmieć , cóż mogę o nim napisać aby nie zapeszyć... napiszę więc krótko. ŚMIECIU, oby tak dalej szczeniaczku :)
Kiedyś pisałam o tym jak łatwo zabić uległość w uległym. Sprawić że zacznie powątpiewać w sens swojego istnienia. Opisałam mechanizmy tego okrucieństwa. To dla Mnie też nielada wyzwanie by sprawić byś się czuł bezpieczny , ale nie na tyle by porzucić dalsze doskonalenia/ starania . Kazdy z Nas posiada inny zbiór cech . Ja jestem biorcą , ty jesteś dawcą. Ale póki wszystko jest wyważone , póki trwa chemia w Naszych mózgach, nic nie jest w stanie zakłócić tych relacji. Zabijając ciebie , zabiła bym również siebie śmieciu. Na tym polega symbioza i fenomen D/s.
***
Ulegly45 to kolejny ulegly ktorego z nieukrywana przyjemnoscia moge zamiescic na tej liscie. Nietuzinkowy, zdeklarowany masochista. Mam nadzieje na kolejna transmisje z twoim udzialem :
*******
submi to kolejny ulegly maso ktory dostarczył Mi dziś niesamowitych wrażeń. Jestem jak najbardziej otwarta na trwalsze relacje i jeszcze bardziej ekscytujące sesje z twoim udziłem:)
***
''szczeniaczek'' ( tak go nazwałam) to Moje odkrycie roku. Wielokrotnie przekonałam się że wstępne deklaracje nie idą w parze z rzeczywistością. Z różnych powodów. Dlatego właśnie odbyliśmy długą rozmowe telefoniczną i wymieniliśmy się wieloma wiadomościami. Wiedziałam że to ktoś nietuzinkowy. Przyszedł z pękiem bordowych róż. Zapinając obroże na jego szyji spojrzałam mu w oczy. Było w nich widać strach ale też bezgraniczne ofiarowanie siebie. To sprawiło, że Ja również mogłam się na niego otworzyć.Zbudowała się pomiędzy nami więź. Oparta na zaufaniu i oddaniu. Poświęcił siebie dla Mnie, Ja przyjęłam go doceniając to co robi i karmiąc nim swój umysł. Był Mój i obydwoje doskonale o tym wiedzieliśmy. Dalej było dziko, zmysłowo i perwersyjnie, ale to jest mniej ważne. Istotą rzeczy jest co innego. Kiedy żegnaliśmy się każde z nas ponownie było głodne wszystkiego. Tylko rozsądek nakazywał zakończyć to spotkanie :) Szczeniaczku , dziękuje ci za ten cudowny weekend:)
***
quba , Moj wierny , lojalny niewolnik . Od 10 lat wierny ideałom, które nas połączyły.Ta niezwykła forma klimatycznej symbiozy wymaga równie niezwykłej wrażliwości i szlachetności. Każde spotkanie z nim zaskakuje i przynosi niespodziewaną radość.Potrafi podarować Mi nie tylko to, co posiada, ale także to, kim jest. Traktuje Mnie jak skarb, który nie może być wymieniony na nic wartościowszego. Moja radość sprawia mu większą radość niż jego własna. A Gdy odkrywa we Mnie jakąś słabość, wtedy stanowczo stara się ją przezwyciężyć. Doświadczenie symbiozy w klimatycznej relacji to nie sprawa szczęśliwego zbiegu okoliczności. – jest osiągalna jedynie dla tych, którzy potrafią bezinteresownie dawać.Nie potrafiłabym się na to zamknąć.
qubuś - dziękuje ci że jesteś :)

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty
Copyright 2003. Wszystkie prawa zastrzeżone.