powrót do wyników wyszukiwania

Niewinna

Dziewczynka do okiełznania

Płeć:Kobieta
Orientacja:Uległa / uległy
Miasto:Radomsko
Województwo:Łódzkie
Wiek:18 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:mężczyznę
Wzrost:166 cm
Waga:69 kg
Najbardziej lubię:spanking
Lekko czy ostro:lekko
Lubię:bondage, spanking, tortury, sex, fetysz
Ostatnio online:2 tygodnie temu

Napisz do niej
Pokaż adres email - nie wymaga rejestracji
Zapamiętaj ją

Dzień dobry, albo dobry wieczór. Zależy, w której części dnia to czytasz.

Jestem lekko mówiąc twardym orzechem do zgryzienia. Trzeba mieć nade mną twardą rękę. Lubię tupnąć nóżką, odpyskować, albo nie wykonać polecenia.Jeżeli lubisz wyzwania i jesteś z okolic Łodzi-zapraszam.
Wychowaj mnie od podstaw, na swoją uległą idealną pod siebie.
Trzeba szlifować jakiś czas kamień, aby otrzymać diament. (Moje porównane do całej sytuacji wokół mnie)
Spraw abym samym Twoim spojrzeniem, bez żadnego powiedzianego słowa klęczała przed Tobą ze spuszczonym wzrokiem.

Ale nie zapomnijmy o drugiej stronie medalu. O niej dowiesz się w wiadomości prywatnej, poznając mnie z każdym dniem jak i wiadomością. Oczywiście wszystko małymi krokami, bo możemy do siebie poczuć niechęć, a tego nikt nie chce. Później rozmowa przez telefon. I dopiero po pewnym czasie spotkanie. Zawsze w takiej kolejności.

Moje doświadczenie jest nijakie, interesuje się tym światem około roku i znam go tylko z czytania i niektórych doznanych bodźców, które nie mają w sobie zwierzęcego seksu.

Jestem młodą osobą, więc chciałabym starszego od siebie mężczyznę, ale oczywiście bez przesady. Do 26lat! Panowie, którzy szukają kobiet, bo żona się znudziła darujcie sobie, naprawdę. Chcę być najważniejsza mimo swojej pozycji. Panowie, którzy lubią patrzeć, jak i brać udział w: animal, scat, pissing, fisting, igły, trwałe uszkodzenia ciała - podziękuje. Sponsoring również mnie nie interesuje. Uległych osoby również nie szukam. Czy to mężczyźni, kobiety, czy pary. Nie piszcie z prośbą o zdominowanie. Szczerze mówiąc nawet bym nie potrafiła tego uczynić. Mam tylko i wyłącznie uległą naturę. Na ten moment nie chcę brać udziału w zabawach grupowych i takie zaproszenia zostawiam bez odzewu.
Szukam tyko i wyłącznie dominującego mężczyznę, który będzie trwał przy moim boku z pejczem w dłoni!
Mam nadzieję, że do tych spraw wyjaśniłam się jasno i nie będę dostawać bezsensownych wiadomośc takich propozycji, które wymieniłam na górze.

Czas jest cenny, nie odpisuje każdemu. Odstraszają mnie błędy ortograficzne jak i nachalność. Chcesz mnie sobą zaciekawić? Napisz ciekawą wiadomość, czego ode mnie byś oczekiwał. A jeśli dobrze pójdzie przeniesiemy naszą znajomość na inny komunikator. :)

Zawładnij moim ciałem, duszą i umysłem.Tak, wiem o swojej taniej kopii! :)

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone