powrót do wyników wyszukiwania

CuriousCat

Kicia Pana

Płeć:Kobieta
Orientacja:Uległa / uległy
Miasto:Łódź
Województwo:Łódzkie
Wiek:21 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:mężczyznę
Wzrost:170 cm
Waga:100 kg
Najbardziej lubię:fetysz
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, sex
Ostatnio online:2 dni temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

"-... ale oni i tak są normalniejsi od nas.
-Dlaczego Pan tak uważa?
-Właśnie dlatego."

Czyli mniej-więcej moja relacja z Panem w skrócie. Drugim cytatem byłoby może
"-Kochasz mnie więc sercem, nie rozumem?
-Serce to jest, kurwa, mięsień"

W każdym razie, zagubiony podróżniku, wiesz, o co chodzi. Jestem w szczęśliwym związku ze świetnym człowiekiem- moim Panem.

Czemu więc tutaj siedzę? Z ciekawości. Lubię poznawać ludzi. Jestem ciekawa, kogo można tutaj spotkać. Ciekawa, jakie inne lub nowe doświadczenia i jaki punkt widzenia mogę zdobyć, rozmawiając z ludźmi tutaj. Podobne podejście do tego ma mój Pan.

Nie, nie szukamy nikogo do trójkąta, ja nie szukam żadnych zmian.

Jeżeli o mnie chodzi- uważam się za równie dobry dodatek do kawy, jak i do łóżka. Posiadam mózg i potrafię się nim posługiwać. W wolnym czasie... Eee. Nie mam wolnego czasu. Fuck.
Jeżeli mogę, to czytam książki, oglądam filmy, słucham muzyki, uczę się nowych rzeczy, pomagam ludziom, poznaję ludzi. Wydaję pieniądze na kosmetyki i zioła, tracę czas na włosy i studia, a nerwy na ludzi i egzaminy.
Jestem przemądrzałym introwertykiem, do którego silniej mówi "mędrca szkiełko i oko" i może dlatego mój romantyzm można nazwać niespełnionym... Chociaż lubię marzyć i patrzeć w gwiazdy.

W relacji bardziej niż tortury, ból i wyzwiska ma dla mnie wartość przywiązanie i to "coś" co sprawia, że drżę i czuję podniecenie jeżeli tylko jestem obok Pana. A mój Pan lubi zadawać ból i weź tu człowieku ogarnij jak to życie działa. Sposoby na racjonalne radzenie sobie z przyzwyczajaniem się do bólu oprócz "ćwiczeń" i "praktyki" chętnie przyjmę.

Jeżeli zagubiony podróżniku dotrwałeś do tego momentu, to nadal wolę swojego Pana, ale możesz ode mnie dostać buziaka takiego o -> :*
I zapraszam do wymiany poglądów na różne tematy.

Jen

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone