powrót do wyników wyszukiwania

Lady Alice

dominacja wirtualna!

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Katowice
Województwo:Śląskie
Wiek:25 lat(a)
Sponsoring:płatność z góry
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:kobietę, mężczyznę
Wzrost:175 cm
Waga:63 kg
Najbardziej lubię:tortury
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:tortury, fetysz
Ostatnio online:jestem online

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Witam!

Jestem młodą kobietą mocno stąpającą po ziemi. Naturę dominującą posiadam chyba niemalże od dziecka, zarówno w życiu codziennym, jak i w sferze osobistej. Posiadam wiele pasji, takich jak np.: fotografia, sport, siłownia, motoryzacja, taniec.

Wychodzę z założenia, że osoba uległa powinna sobie zasłużyć na wszelkie 'dobra' od Pani. Mam tu na myśli fakt, że preferuję dominację wirtualną, a jeśli podczas niej uległy sprawdzi się dostąpi wówczas zaszczytu służby realnej. Nie podoba się? Szukaj dalej tego, co chcesz - ja zdania w tej kwestii nie zmienię! Dominacja nie odbywa się cały dzień/noc - bdsm nie jest dla mnie całym życiem, a jedynie dodatkiem!


Kilka istotnych kwestii:
- Cenię sobie poprawne wypowiadanie się/pisanie przez drugą osobę, więc przemyśl dobrze to, co chcesz napisać. Napomknę tu od razu, że nie przejdzie pisanie do mnie na "ty".
- Rozpisujesz mi eseje, co chciałbyś? Doprawdy urocze! Ale podczas sesji realizuję to, co ja chcę, to na co mam akurat kaprys. A co za tym idzie, dominacja jest spontaniczna - nie ma tu miejsca na żadne scenariusze!
- Nie kolekcjonuję waszych kontaktów niczym dzieci pokemonów, więc nie zasypujcie mnie nimi w pierwszej wiadomości.
- Nie wchodzi w grę żaden związek z uległym.

Przeczytałeś ze zrozumieniem? Nadal zainteresowany na zostanie moją zabawką? Rozpocznij wiadomość od powitania z aktualnym dniem tygodnia, np. dzień dobry w niedzielę.

Nie pozdrawiam!

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone