powrót do wyników wyszukiwania

Blackamanda

-

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Kraków
Województwo:Małopolskie
Wiek:38 lat(a)
Sponsoring:płatność na spotkaniu
Stan cywilny:żonaty / zamężna
Poznam:kobietę, mężczyznę, parę
Wzrost:165 cm
Waga:52 kg
Najbardziej lubię:fetysz
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, tortury, pissing, fetysz, scat
Ostatnio online:7 godzin temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Witam na moim profilu

Tym którzy mnie znają nie muszę wyjaśniać kim jestem.
Tym którzy mnie nie znają wcale nie mam zamiaru wyjaśniać kim jestem.

Moje konto istnieje tutaj od sześciu lat. Tutaj i tylko tutaj ( ! ) jeśli chodzi o polskie portale. Jakiekolwiek inne profile, ogłoszenia lub numery telefonu na innych polskich portalach nie należą do mnie!!!! Widywałam już swoje zdjęcia z załączonym numerem telefonu należącym do diabli wiedzą kogo. Nie dajcie się nabrać!
Jestem biseksualną, dominującą kobietą, miłośniczką stylu glamour z mocnym naciskiem na fetysz. Na tym portalu poszukuję głównie osób zainteresowanych udziałem w filmach o tematyce BDSM, Fetysz i Femdom, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Przy każdej produkcji podpisuję stosowną umowę / kontrakt ściśle określający zasady i zabezpieczający zarówno Ciebie jak i Mnie. Akceptuje maski i innego rodzaju ukrycia swojej tożsamości. Jestem zainteresowana nawiązaniem współpracy z innymi dominującymi Paniami pragnącymi w sposób profesjonalny rozwijać się w świecie BDSM, budować swoje portfolio, poszerzać kręgi znajomości, pozyskiwać nowych wielbicieli i wymieniać doświadczenia. Mam rozległe kontakty w zachodnioeuropejskim świecie BDSM i wśród znanych producentów wideo o tematyce Femdom. Zapraszam do współpracy.

Dla proszących o sesje; NIE JESTEM DOMINA KOMERCYJNĄ! Nie reklamuje NIGDZIE swoich usług i nie podaję swojego NUMERU TELEFONU. Nie znaczy to jednak ze świadczę jakiekolwiek darmowe usługi czy też prowadzę schronisko dla bezpańskich psów!!! Swoich uległych dobieram ściśle według mojego ,,widzi mi się,,. Na chwilę obecną posiadam całkiem okazałą grupę stałych, wiernych wielbicieli i nie szukam nikogo nowego na siłę. Jeśli jednak bardzo zależy ci by dołączyć do grona moich uległych możesz otrzymać taką szanse pod warunkiem że przypadniesz mi do gustu. Dlatego też przed pierwszym spotkaniem weryfikuję każdą nową osobę, oczekuję numeru telefonu i kilka wiarygodnych zdjęć. Pierwsze spotkanie dla mężczyzn płatne, zwykle w towarzystwie drugiej dominującej Pani. Później zobaczymy jak będzie…. Kobiety, ze względu na moje upodobania, ZAWSZE mile widziane FREE OF CHARGE.
Uległa asystentka moich sesji w Polsce pilnie poszukiwana. Za dobre sprawowanie wynagrodzenie finansowe.
Pilnie poszukiwana również kobieta - kamerzysta/fotograf.

Do uległych (i nie tylko) panów.
Wiadomości typu ,,hej , poznamy się?,, NIE MAJĄ NAJMNIEJSZEJ SZANSY NA ODPOWIEDŹ Z MOJEJ STRONY A OSOBA PISZĄCA TAKIE TEKSTY SKREŚLA SIĘ JUŻ SAMA NA WSTĘPIE. Nie reaguje również na chamskie i wulgarne zaczepki. Przez długie lata pobytu na tym portalu nauczyłam się ignorować i nie wdawać w dyskusje z wszelkiego rodzaju ,,gównem,, nie znającym zasad dobrego wychowania. Jeśli jednak, pomimo ostrzeżenia decydujesz się na wysłanie mi wiadomości pełnej wyzwisk i żałosnej frustracji, odpowiadam ci tu i teraz WON GNOJU! i więcej odpowiedzi nie będzie. Pisząc więc do mnie bzdury tego typu jednoczesnie akceptujesz powyższą odpowiedź z mojej strony.
ODPOWIADAM TYLKO NA RZECZOWE WIADOMOSCI UTRZYMANE W STOSOWNEJ DLA PROPONOWANEGO UKŁADU FORMIE!!!!
Nie akceptuję jakichkolwiek zwrotów per TY napisanych przez osobę uległą/switch lub tych zaczynających się od słowa czesć. Nie czytam takich wiadomosci a nadawcę blokuję.
Wszelkiego rodzaju onanistom, oszustom zmieniającym płeć i profil zależnie od potrzeb chwili, naciągaczom, internetowym gnidom itd serdecznie dziękuję. Nie marnujcie swojego czasu próbując wciągnąć mnie w rozmówki które mają wam ulżyć. Jakiekolwiek rozmowy o konkretach po weryfikacji!!
,,,,chyba najwyższy czas, wzorem innych użytkowników stworzyć cos w rodzaju czarnej listy... ot tak, ku przestrodze dla innych

Informacja o sesjach.

Nie mieszkam w Polsce ale odwiedzam kraj w miarę regularnie.
Sesje w Krakowie odbywają się (zazwyczaj) w profesjonalnym, dobrze wyposażonym studio BDSM, czasami jednak w zwykłym apartamencie. Szczegółowych informacji o lokalizacji udzielam po rezerwacji terminu spotkania.
Ze względu na krótkie czasy pobytu w Polsce liczba miejsc jest zawsze ograniczona. Nie marnuj mojego czasu jesli wiesz że się nie zjawisz. Do rezerwacji terminu wymagana jest zaliczka. Pierwszeństwo mają stali ulegli.

18-20 Listopad Krakow
Grudzień tylko Londyn
Styczeń Poznań/Warszawa
Luty Kraków i Amsterdam

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone