powrót do wyników wyszukiwania

Siri

Pani ciekawska

Płeć:Kobieta
Orientacja:Uległa / uległy
Miasto:Wrocław
Województwo:Dolnośląskie
Wiek:37 lat(a)
Sponsoring:nie oczekuję pieniędzy
Stan cywilny:rozwiedziony / rozwiedziona
Poznam:mężczyznę
Wzrost:166 cm
Waga:60 kg
Najbardziej lubię:sex
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, sex
Ostatnio online:5 dni temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Prawdopodobnie do wszystkiego da się dorobić drugie dno i jakąś filozofię, ale najprostsza z prawd jest taka, że po prostu smakuje mi mocny seks.
Mierzi mnie nadęte gadanie o klimacie, panach, sukach i recytowanie litanii co i jak lubię.
Interesuje mnie intensywność doznań, nie tylko tych łóżkowych, ciekawi granica, do której muszę dotrzeć żeby powiedzieć "dość". Tak, wiem, mówienie o eksplorowaniu granic jest tak samo banalne jak to o klimacie.
Wiele rzeczy jest ważnych, wygląd też, ale to bez jakiegoś intelektualnego zafascynowania drugą osobą nie wyobrażam sobie wejścia z nią w jakąkolwiek relację.
Uważam, że to co w BDSM najważniejsze, dzieje się w głowie. I choć bardzo sobie cenię szereg praktyk kryjących się za tym skrótem, to znacznie bardziej cenię umiejętność zrobienia mi w głowie małego bałaganu.

Ponieważ ten portal nie daje zbyt wielu możliwości jeśli chodzi o zaznaczenie swoich preferencji, a większość panów tutaj na hasło "uległa" ma wizję prowadzania kobiety na smyczy oraz produkuje wiadomości z cyklu "przygarnę, zaopiekuję się, zeszmacę, wychowam", uprzejmie informuję, że nie jestem zainteresowana taką wizją znajomości. Uległa bywam wyłącznie w obszarze seksualności, nie potrzebuję opiekunów, masterów oraz wychowawców.
Będę też brutalna - nie podobają mi się panowie z nadwagą, nie lubię też niskich mężczyzn, sugeruję zatem rozwiązanie prostego działania arytmetycznego (mój wzrost plus 10 centymetrów obcasów) i porównanie jego wyniku z własnym wzrostem przed napisaniem do mnie.
Taka jestem rozpuszczona, a co.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone