powrót do wyników wyszukiwania

Clairo

Uklęknij wchodząc na mój profil.

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Wiek:20 lat(a)
Sponsoring:płatność z góry
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:kobietę, mężczyznę
Wzrost:165 cm
Waga:47 kg
Najbardziej lubię:fetysz
Lekko czy ostro:bardzo ostro
Lubię:bondage, spanking, tortury, sex, fetysz
Ostatnio online:19 godzin temu

Napisz do niej
Zapamiętaj ją

Mam nadzieję, że czytając to zdanie jesteś już w pozycji klęczącej. Najlepiej również by było jakbyś przywarł czołem do ziemi, ale zostawmy tę czynność na później, gdyż nie mógłbyś czytać dalej.

Jestem młodą, bardzo wymagającą i znającą swoją wartość kobietą. Nie lubię zbytnio oceniać swojej osoby, ale do brzydkich z pewnością nie należę. Uwielbiam dominację i posiadam już dość spore doświadczenie, które tylko czeka na ponowne użycie. Zrobię z Ciebie mebel - głównie siedzenie dla mojego czarującego tyłka, ale nie wykluczam, że z chęcią mianuje Cię na swoją szmatę.

Ale zanim to nastąpi...

CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM! W INNYM WYPADKU KOSZ!

Nie interesują mnie żadnego typu ofermy życiowe i różnego typu bajkopisarze. Do zaoferowania mam w pierwszej instancji wyłącznie sprzedaż swojej bielizny i innych części mojej garderoby (zależnie od preferencji). Jeśli już zdecydowałeś się do mnie napisać, w pierwszej linijce Twych wypocin PRZEPROŚ za to, że muszę je czytać. W innym wypadku trafisz od razu do kosza. Nie oczekuj również, że jeśli zaczniesz wymachiwać mi pieniędzmi przed oczami to dostaniesz cokolwiek. Tak jak zaznaczyłam wyżej - jestem bardzo wymagająca i to JA decyduje o tym czy dostaniesz cokolwiek. Nie mówię już o możliwości spotkania czy czegokolwiek, gdyż to zarezerwowane jest dla naprawdę wykwintnych okazów, ale koniec końców nie zamykam się na real. Wszystko jednak zależy od pomyślnej weryfikacji na początku.

Jeśli dotarłeś do końca - oddaj pokłon i potwierdzenie tego zawrzyj na końcu swojej wiadomości.

powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty | wszystkie prawa zastrzeżone