powrót do wyników wyszukiwania

Valeriy

Tutaj rządzą moje reguły!

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Rybnik
Województwo:Śląskie
Wiek:40 lat(a)
Wsparcie materialne:oczekuję wsparcia
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:mężczyznę
Wzrost:167 cm
Waga:64 kg
Najbardziej lubię:inne
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, ból, pissing, fetysz, fisting, klamerki, inne
Ostatnio online:3 miesiące temu

Napisz do niej
Pokaż adres email - nie wymaga rejestracji
Zapamiętaj ją

Pozwól mi zanurzyć Cię w świecie gdzie rządzą moje reguły. Na moich sesjach będziesz odczuwał skrajne emocje - rozkosz przeplecioną z bólem i strachem. Jesteś gotów na niewiadome, czekające za każdym moim ruchem, kiedy zwiążę Cię i pozwolę drżeć w oczekiwaniu?

Pierwszy krok to relacja online, ale nie ograniczam się do wirtualnej przestrzeni. Jestem gotowa ewoluować to do stałego związku/relacji. Posiadam mobilność i otwartość, aby przekroczyć ograniczenia przestrzenne.

Zdecydowanie skłaniam się ku młodszym i mniej doświadczonym, lecz nie zamykam drzwi przed innymi. Jako dojrzała, prawdziwa kobieta, cenię prostotę i autentyczność. Zawsze dostaję to, czego pragnę, czy to dzięki prośbie, czy groźbie. Pamiętaj - to ty istniejesz dla mojej satysfakcji, nie odwrotnie.

Jeśli obawiasz się bezpośredniego kontaktu, mogę Cię wprowadzić w ten świat poprzez wirtualne doznania. Bądź pewny, że nie zniknę - utrzymuję stały kontakt z moimi poddanymi. Oferuję szacunek, i tego samego oczekuję od Ciebie.

Moje preferencje obejmują fetysze, spanking, ból, pas cnoty, codzienną kontrolę, szantaż, totalną dominację. Wszystko do uzgodnienia, ale zawsze na moich warunkach.
Dla zainteresowanych oferuję moją używaną bieliznę, odzież, buty i inne akcesoria, a także dostęp do zdjęć i filmów.

P.S. Nie jestem obca dla brudnych zabaw. Jeżeli jesteś niezdecydowany, lub myślisz, że będziesz negocjował, zrozum, że to jest moje terytorium. Osoby próbujące negocjować zostaną natychmiastowo zablokowane. To nie jest działalność charytatywna ani spełnianie życzeń.

Rezerwacja spotkania wynosi 200, a stawka za 1.5h spotkania wynosi 500 (jest możliwość dłuższych sesji). To jest cena mojego czasu, doświadczenia i angażowania w nasze spotkania.

Czekam na Ciebie. Przygotuj się na niezapomniane doznania.


powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty
Copyright 2003. Wszystkie prawa zastrzeżone.