powrót do wyników wyszukiwania

Tatiqee

Twoje nowe uzależnienie

Płeć:Kobieta
Orientacja:Dominująca / dominujący
Miasto:Tychy
Województwo:Śląskie
Wiek:39 lat(a)
Wsparcie materialne:oczekuję wsparcia
Stan cywilny:kawaler / panna
Poznam:mężczyznę
Wzrost:169 cm
Waga:65 kg
Najbardziej lubię:pissing
Lekko czy ostro:ostro
Lubię:bondage, spanking, ból, sex, pissing, fetysz, fisting, klamerki, inne
Ostatnio online:3 miesiące temu

Napisz do niej
Pokaż adres email - nie wymaga rejestracji
Zapamiętaj ją

Chcę podkreślić, że nie oferuję usług seksualnych, a moja oferta skierowana jest wyłącznie do uległych.

Przejazdem we Wrocławiu, od 12.08 Warszawa

Niedługo będzie można zarezerwować sesję przez kalendarz na stronie póki co rezerwacje przyjmuje przez Txxx. Nie odbieram połączeń telefonicznych, a wcześniejsz wpłąta jest wymagana przy rezerwacji sesji.

Moje ulubione praktyki to m.in. whipping/spanking, breathplay, ballbusting, face slapping, cbt, unieruchamianie, mumifikacja, trampling, kopanie, worshiping, feminizacja, poniżanie, nipple play, public play, tease&denial, findom, human furniture, zamykanie w klatce, chastity, age play, pet play i pony riding. Sesje można umówić z wyprzedzeniem, a koszt wynosi 400 zł za godzinę lub 600 zł za 1 h 30 min.

Pragnę podkreślić, że na sesji ja ustalam zasady, a wszelki przejaw złego zachowania lub narażanie mnie na uczucie dyskomfortu skutkuje natychmiastowym zakończeniem sesji i wyproszeniem. Uwaga, kwestia mojego ubioru na sesji może być różna - casual, elegancja lub latex (obowiązuje dopłata za podziwianie mnie w latexie).

Nie jestem zainteresowana spotkaniami bez opłaty ze strony uległych. Na spotkaniu ja ustalam zasady, a nie ty. Pisząc do mnie wymagam szacunku i treściwego opisania swoich preferencji.

Stanowczą granicą są czynności seksualne w moją stronę, moja nagość, medical play, JOI. Posiadm również filmy z moich sesji - więcej w wiadomości prywatnej, a w przypadku specjalnych zamówień cena może być dość wysoka.


powrót do wyników wyszukiwania
bdsm | regulaminy i dokumenty
Copyright 2003. Wszystkie prawa zastrzeżone.